J.Valančiūnas buvo rezultatyviausias

2013 03 28 8:37
32 minutes žaidęs Valančiūnas pelnė 19 taškų. / Reuters/Scanpix nuotrauka

Jonas Valančiūnas buvo geriausias savo komandoje, tačiau jo Toronto „Raptors“ (26-45) toliau neišbrenda iš nesėkmių liūno. Kanados klubas praėjusią naktį namie 88:107 (25:20, 29:24, 21:31, 13:31) nusileido Atlantos „Hawks“ (40-32) ir pralaimėjo penktą kartą iš eilės.

Kiek daugiau nei tris kėlinius lygiai vykusi kova virto sutriuškinimu, kai „Hawks“ ketvirto kėlinio viduryje pelnė 16 taškų be atsako. Paskutiniame ketvirtyje sužaidus tris minutes šeimininkai atsiliko tik 80:81, tačiau tada Alas Horfordas pelnė 6 taškus ir inicijavo pergalingą „Hawks“ spurtą.

Kai švieslentė rodė, jog iki kėlinio pabaigos liko žaisti 4 minutes ir 39 sekundes, „Hawks“ jau pirmavo 97:80 ir mačo baigtis nebekėlė abejonių.

Šis laimėjimas „Hawks“ komandai užtikrino vietą atkrintamosiose. Dabar ji Rytų konferencijose kartu su Čikagos „Bulls“ dalijasi penktąja pozicija.

Tuo tarpu „Raptors“ užima vienuoliktą vietą ir praktiškai nebeturi vilčių pakilti iki aštuntosios pozicijos.

32 minutes žaidęs Valančiūnas pelnė 19 taškų (8/11 dvitaškių, 3/4 baudų) ir buvo rezultatyviausias komandoje. Jis taip pat atkovojo 8 kamuolius, blokavo 1 metimą, po 2 kartus suklydo ir prasižengė.

„Raptors“: Jonas Valančiūnas 19, Rudy Gay 15 (12 atk. kam.), DeMaras DeRozanas 14, Terrence'as Rossas 13, Alanas Andersonas 12.

„Pacers“: Alas Horfordas 26 (12 atk. kam.), Jeffas Teague'as 24 (13 rez. perd.), Joshas Smithas 19.

Valančiūno žaidimo epizodai:

<iframe width="640" height="360" src="http://www.youtube.com/embed/DUHsLP6Bt6c?feature=player_embedded" frameborder="0" allowfullscreen></iframe>

Rungtynių vaizdo reportažas:

<iframe width="640" height="360" src="http://www.youtube.com/embed/AVvNAIMAOx4?feature=player_embedded" frameborder="0" allowfullscreen></iframe>