J. Valančiūnas negavo daug laiko pasireikšti

2016 02 03 8:24

Toronto „Raptors“ (33–16) į pergalių kelią sugrįžo Fynikse. Penki Kanados klubo žaidėjai pelnė dviženklį taškų skaičių, o jų vedama ekipa 104:97 (28:32, 24:13, 26:26, 26:26) pranoko Fynikso „Suns“ (14–36).

„Raptors“ komandai tai buvo dvylikta pergalė per 13 paskutinių rungtynių. Dieną prieš tai jos pergalių serija buvo nutraukta Denveryje, tačiau šį kartą Toronto klubas dominavo nuo antrojo kėlinio.

Nugalėtojams Jonas Valančiūnas per 19 minučių pelnė 14 taškų (5/8 dvitaškiai, 4/5 baudos), atkovojo 6 kamuolius bei 2 kartus prasižengė. Jo +/– buvo blogiausias komandoje (-10).

Iš visų „Raptors“ starto penketo žaidėjų vienintelis Kyle'as Lowry turėjo teigiamą +/– rodiklį (+3).

Valančiūnas pateko į akiratį pirmajame kėlinyje, kai „Suns“ puolėjas Markieffas Morrisas paliko už nugaros jį dengusį Luisą Scolą ir įdėjo per Valančiūną, dar išprovokuodamas pastarojo pražangą.

Fynikso komanda antrajame kėlinyje pirmavo 34:31, tačiau tada „Raptors“ spurtavo 15:1 ir perėmė iniciatyvą. Per šią atkarpą Terrence'as Rossas pelnė 7 taškus.

Trečiajame kėlinyje 10:0 spurtavę šeimininkai dar buvo sumažinę atsilikimą iki taško (70:71), tačiau „Raptors“ greitai susigrąžino dviženklę persvarą ir saugų pranašumą išlaikė iki dvikovos pabaigos.

„Suns“ komandai tai buvo pirmos rungtynės, komandai vadovaujant Earlui Watsonui. Ši ekipa prieš kelias dienas atleido vyriausiąjį trenerį Jeffą Hornaceką.

„Suns“: Markieffas Morrisas 30 (11 atk. kam., 6 rez. perd.), Devinas Bookeris 27, Archie Goodwinas 18 (12 rez. perd.), P.J. Tuckeris 10.

„Raptors“: Kyle'as Lowry 26, DeMaras DeRozanas 22, Terrence'as Rossas 16, Jonas Valančiūnas 14, Cory Josephas 10.