J. Valančiūnas – neįtikimai taiklus, D. Motiejūnas mėtė pro šalį

2015 03 16 8:17
D. Motiejūnas USA Today Sports/Scanpix nuotrauka

Toronto „Raptors“ klubas susitiko su Portlando „Trail Blazers“ ir pralaimėjo rezultatu 97:113 (31:33, 22:31, 26:27, 18:22). J. Valančiūnas žaidė 22 minutes, pelnė 14 taškų ir atkovojo 9 kamuolius. Hjustono „Rockets“ po dramatiškos kovos 100:98 (22:30, 36:20, 26:24, 16:24) palaužė „Clippers“ (42/25) ekipą.

Uteniškis pataikė visus 7 mestus dvitaškius, atliko rezultatyvų perdavimą, blokavo metimą ir du kartus prasižengė. Mūsiškis buvo antras pagal rezultatyvumą savo atstovaujamoje ekipoje. Portlandas laimėjo 12-as tarpusavio rungtynes iš pastarųjų 13-os. Tuo metu Toronto klubui, kuris vėl žaidė pilnutėlėje 19 tūkst. 800 žiūrovų talpinančioje arenoje, tai buvo net 10-a nesėkmė per paskutinius 12-a mačų.

„Raptors“: DeMaras DeRozanas 22, Jonas Valančiūnas,14 (9 atk. kam., 7/7 dvitaškiai, 1 rez. perdav., 1 blk., 2 pržang.), Louis Williamsas 11, Amiras Johnsonas, Kyle'as Lowry ir venesuelietis Greivis Vasquezas po 10, Tyleris Hansbrough 8, Patrickas Pattersonas 7, Terrence'as Rossas 3, Jamesas Johnsonas 2 taškai.

„Trail Blazers“: LaMarcusas Aldridge'as 24 (10 atk. kam.), Damianas Lillardas 23, Arronas Afflalo 14, Robinas Lopezas 11, prancūzas Nicolas Batumas 10 (1/3 dvitaškiai, 2/2 tritaškiai, 2/2 baudos), Steve'as Blake'as ir C. J. McCollumas po 9, Dorellas Wrightas 7, vokietis Chrisas Kamanas 6 taškai.

D. Motiejūnas žaidė gynyboje

Donatui Motiejūnui vakarykščiame susitikime teko stumdytis su Blake'u Griffinu, kuris į aikštelę grįžo po 5 savaičių pertraukos, ir atkovotų kamuolių monstru DeAndre Jordanu. 24-verių lietuvis žaidė net 43 minutes (daugiausiai komandoje), per kurias itin prastai atakavo krepšį – mūsiškis pataikė 3 dvitaškius iš 13, prametė abu tritaškius ir sėkmingai realizavo 3 baudų metimus iš 5 bandymų.

„Clippers“: Chrisas Paulas 23, Mattas Barnesas 19, J. J. Redickas 15, Blake'as Griffinas 11 (11 atk. kam., 8 rez. perd.), ..., DeAndre Jordanas 5 taškai (20 atk. kam., 4 blk.).

„Rockets“: Jamesas Hardenas 34 (4/11 dvit., 3/5 trit., 17/18 baud. met., 7 rez. perd.), Trevoras Ariza 19 (9 atk. kam.), Terrence'as Jonesas 16 (12 atk. kam.), Patrickas Beverley 11 taškų.