LIETUVAGIMTASIS KRAŠTASISTORIJAEKONOMIKAKOMENTARAIPASAULISGYNYBAŠEIMA IR SVEIKATA
ŠVIETIMASŽMONĖSKULTŪRASPORTASGAMTA IR AUGINTINIAIĮDOMYBĖSMOKSLAS IR ITMULTIMEDIJA

J.Valančiūnas nuo suolo stebėjo, kaip „Raptors“ iššvaistė dviženklę persvarą

2014 01 19 23:36
Reuters/Scanpix nuotrauka

Toronto „Raptors“ (20-19) trečiajame kėlinyje turėjo net 19 taškų persvarą (73:54), bet jos neužteko. Įspūdingą sugrįžimą atlikusi Los Andželo „Lakers“ (16-25) šventė pergalę 112:106.

Maža to, retai savo sirgalius šiemet džiuginantys „Lakers“ krepšininkai – užima vos 12 vietą NBA Vakarų konferencijoje – nutraukė šešių iš eilės „Raptors“ pergalių namuose seriją. Nepaisant nesėkmės, Kanados klubas išsaugojo 3 poziciją Rytuose.

Neblizgėjo ir Jonas Valančiūnas. Prisirinkęs greitų pražangų jis žaidė trumpiausiai šiame sezone – vos 14 minučių. Tiesa, kai lietuvis trečiajame kėlinyje visam laikui sėdo ant suolo, „Raptors“ dar pirmavo dviženkliu skirtumu (75:64).

Starto penkete rungtynes pradėjęs JV spėjo pelnyti 4 taškus (2/3 dvit.) ir atkovojo 7 kamuolius. Vidurio puolėjas atliko dar 2 rezultatyvius perdavimus, bet padarė 2 klaidas ir 3 kartus prasižengė.

„Raptors“: DeMaras DeRozanas 23 (7 rez. perd., 6 atk. kam.), Kyle'as Lowry 21 (9 rez. perd.), Patrickas Pattersonas 17, Amiras Johsonas 13, Greivis Vasquezas 11, Terrence'as Rossas 10.

„Lakers“: Nickas Youngas 29, Pau Gasolis 22 (9 atk. kam.), Ryanas Kelly 17, Jodie Meeksas 11, Kendallas Marshallas 10 (11 rez. perd.).