J.Valančiūnas pagerino sezono rezultatyvumo rekordą

2014 03 15 10:17
J.Valančiūnas USA Today Sports/Scanpix nuotrauka

23 taškai, 9 atkovoti kamuoliai ir pranokti Memfio „Grizzlies“ (38-27) aukštaūgiai Marcas Gasolis bei Zachas Randolphas – rezultatyviausią sezono mačą sužaidęs Jonas Valančiūnas vedė Toronto „Raptors“ (37-27) klubą į pergalę namuose 99:86 (19:24, 28:20, 24:23, 28:19).

Galingi ir labiau patyrę lietuvio varžovai kartu sudėjus pelnė 24 taškus ir atkovojo 11 kamuolių.

„Manau, tai normalu. Aš dar tik antrametis, nesu veteranas, todėl mano rezultatai taip ir šokinėja. Negaliu kiekvienų rungtynių sužaisti gerai. Žinoma, norėčiau“, – canada.com po rungtynių kalbėjo JV.

„Manau, kad „Grizzlies“ priekinė linija, su Gasoliu ir Randolphu, yra viena iš trijų galingiausių visoje NBA lygoje. Žaisdamas taip, kaip šiose rungtynėse, Valančiūnas tikrai užsidirbo pagarbos“, – pridūrė „Raptors“ įžaidėjas Kyle‘as Lowry.

Kanados klubas nuo buvusio Kanados klubo („Grizzlies“ iki 2001-ųjų buvo įsikūręs Vankuveryje, – past.) atitrūko ketvirtajame kėlinyje, kai nuo 80:80 spurtavo iki 92:80 ir pabėgo į pergalę.

J.Valančiūnas iš viso žaidė 36 minutes ir pataikė 11/15 dvitaškių, 1/2 baudų. Vidurio puolėjas dar perėmė 1 kamuolį, bet padarė 2 klaidas, gavo 2 blokus ir sykį prasižengė.

„Raptors“: Jonas Valančiūnas 23 (9 atk. kam.), Kyle'as Lowry 22 (12 rez. perd., 7 atk. kam.), Greivisas Vasquezas 17 (6 rez. perd.), DeMaras DeRozanas 16, Amiras Johnsonas 12 (8 atk. kam.).

„Grizzlies“: Zachas Randolphas 16 (8 atk. kam.), Courtney Lee 12, Nickas Calathesas 11 (8 atk. kam.), Tony Allenas ir Mike'as Conley – po 10.