J. Valančiūnas pirmą kartą žais Rytų konferencijos pusfinalyje

2016 05 02 6:26
USA Today Sports/Scanpix nuotrauka

Jonas Valančiūnas atliko dvigubą dublį, o jo padedama Toronto „Raptors“ ekipa nutraukė atkrintamųjų varžybų pirmojo etapo prakeiksmą.

Dwane“o Casey auklėtiniai lemiamose septintosiose serijos rungtynėse namuose 89:84 (28:23, 22:21, 28:20, 11:20) palaužė Indianos „Pacers“ bei pateko į kitą atkrintamųjų varžybų etapą po 15 metų pertraukos.

Valančiūnas per 28 minutes pelnė 10 taškų (4/10 dvitaškiai, 2/2 baudos), atkovojo 15 kamuolių, atliko rezultatyvų perdavimą, blokavo varžovo metimą, kartą suklydo ir 3 kartus prasižengė.

Seriją 4–3 laimėjusi Kanados ekipa Rytų konferencijos pusfinalyje surems ginklus su Majamio „Heat“ komanda, kuri ketvirtfinalyje taip pat 4–3 eliminavo Šarlotės „Hornets“.

Iki šios pergalės „Raptors“ išgyveno pačią ilgiausią triumfo atkrintamosiose varžybose badą iš visų NBA klubų. Paskutinį kartą į kitą etapą kanadiečiai buvo patekę 2001 metais, kuomet 3–2 eliminavo Niujorko „Knicks“ komandą.

„Raptors“: DeMaras DeRozanas 30, Normanas Powellas 13, Patrickas Pattersonas ir Kyle“as Lowry po 11, Jonas Valančiūnas 10 (15 atk. kam.).

„Pacers“: Paulas George“as 26 (12 atk. kam.), George“as Hillas 19, Monta Ellisas 15 (7 rez. perd.), Rodney Stuckey 9, Ianas Mahinmi 6.