J.Valančiūnas prarado vietą starto penkete

2013 03 03 9:57
Reuters/Scanpix nuotrauka

Jonas Valančiūnas vos penktą kartą šį sezoną rungtynes pradėjo nuo atsarginių žaidėjų suolelio, o jo atstovaujama Toronto „Raptors“ (23-37) komanda patyrė ketvirtą pralaimėjimą iš eilės. Kanados ekipa Nacionalinės krepšinio asociacijos (NBA) rungtynėse išvykoje 114:122 (32:23, 23:31, 19:28, 30:28, 10:18) po pratęsimo turėjo pripažinti Milvokio „Bucks“ (29-28) krepšininkų pranašumą.

Iki ketvirtojo kėlinio pabaigos likus žaisti 7 sekundes bei rezultatui esant lygiam (102:102) Monta Ellisas prametė dvitaškį, tačiau laiku ir vietoje atsidūręs Ersanas Ilyasova pataisė komandos draugo metimą.

Svečiai atsakymui turėjo 6 sekundes. Grįžus po minutės pertraukėlės Andrea Bargnani iš užribio išmetė kamuolį Alanui Andersonui, kuris suklaidino Larry Sandersą ir dėjimu išplėšė pratęsimą (104:104).

Visgi papildomą kėlinuką „Bucks“ pradėjo pelnydami septynius taškus be atsako, baudas mėtė be klaidų ir šventė trečią pergalę iš eilės.

Valančiūnas pirmą kartą nuo vasario 8 d. susitikimą pradėjo ne starto penkete. Tuomet jis buvo grįžęs po dešinės rankos delnikaulio lūžio. Iš visų 42 rungtynių aukštaūgis 37 pradėjo nuo pat pirmos minutės.

Uteniškis per 11 minučių pelnė 4 taškus (2/5 dvitaškių), atkovojo 5 kamuolius, 1 sykį prasižengė, 2 kartus suklydo bei surinko 3 naudingumo balus.

Vos trečiąjį karjeros trigubos dublį atliko Kyle'as Lowry. 26 metų 183 cm ūgio įžaidėjas pelnė 10 taškų, atkovojo 10 kamuolių ir atliko 10 rezultatyvių perdavimų.

Tuo tarpu savo rezultatyvių perdavimų rekordą pagerino Brandonas Jenningsas. Amerikietis sukūrė net 19 rezultatyvių progų komandos draugams. Ankstesnis jo rekordas buvo vos 13 rezultatyvių perdavimų.

„Raptors“ ekipai šiame mače negalėjo padėti nugaros spazmus jaučiantis Rudy Gay. Jis vidutiniškai renka po 18 taškų.

Paskutinį kartą „Raptors“ Milvokyje laimėjo 2008 m. lapkričio 1 d., kuomet šeimininkus nugalėjo 91:87. Ši aštuonių pergalių serija prieš „Raptors“ yra ilgiausia „Bucks“ klubui.

„Bucks“: Ersanas Ilyasova 29 (11 atk. kam.), Monta Ellisas 23, J.J. Redickas 16, Larry Sandersas 13 (12 atk. kam., 5 blk.), Brandonas Jenningsas 11 (19 rez. perd.), Lucas Mbah a Moute 10.

„Raptors“: Alanas Andersonas 21 (1/8 trit.), Amiras Johnsonas 19 (9 atk. kam.), DeMaras DeRozanas 18 (9 rez. perd.), Johnas Lucasas 16, Landry Fieldsas 15, Andrea Bargnani 11, Kyle'as Lowry 10 (10 atk. kam., 10 rez. perd., 5 per. kam.).

Kitas rungtynes „Raptors“ išvykoje žais su „Golden State Warriors“ klubu, o „Bucks“ savo aikštėje susitiks su Jutos „Jazz“ žaidėjais.