J. Valančiūnas prie pergalės pridėjo 12 taškų

2014 11 10 9:16
USA Today Sports/Scanpix nuotrauka

Triuškinamą pergalę Nacionalinėje krepšinio asociacijoje (NBA) įsirašė Toronto „Raptors“ (6-1) komanda su Jonu Valančiūnu.

Dwane'o Casey auklėtiniai savo žiūrovų akivaizdoje 120:88 (33:20, 27:25, 28:18, 32:25) nepaliko vilčių Filadelfijos „76ers“ (0-7) žaidėjams, kurie šį sezoną dar nėra nė sykio iškovoję pergalės.

Aikštės šeimininkai atitrūko dar pirmoje mačo dalyje, kai pirmąjį kėlinį užbaigė septyniais taškais paeiliui be jokio atsako ir susikrovė dviženklę persvarą (33:20).

Antrojo ketvirčio pradžioje prabilęs Louisas Williamsas įsisiautėjo, per keturias minutes surinko dešimt taškų iš eilės, Jonas Valančiūnas pataikė dvitaškį bei Kanados klubo pranašumas tapo triuškinamas (47:28).

Po ilgosios pertraukos vaizdas aikštelėje nepasikeitė, „Raptors“ ekipos žaidėjai tęsė savo dominavimą, pamažu didino savo persvarą, kuri ketvirtojo kėlinio viduryje siekė net 41 tašką (113:72).

Susitikimą starto penkete pradėjęs Valančiūnas aikštėje praleido 23 minutes, pelnė 12 taškų (4/6 dvitaškių, 4/4 baudų), atkovojo 5 ir perėmė 1 kamuolį, blokavo 2 metimus, 5 sykius suklydo, 3 kartus prasižengė ir surinko 10 naudingumo balų.

„Raptors“: DeMaras DeRozanas 24, Terrence'as Rossas 17, Louisas Williamsas 16, Kyle'as Lowry 14, Greivisas Vasquezas 13, Jonas Valančiūnas 12.

„76ers“: Tony Wrotenas 18, Chrisas Johnsonas 16, Aleksejus Švedas 14, Henry Simsas 12 (8 atk. kam.), K.J. McDanielsas 11.