J. Valančiūnas prie „Raptors“ pergalės pridėjo dviženklį taškų skaičių

2014 12 22 9:16
Reuters/Scanpix nuotrauka

Šeštąją pergalę iš eilės Nacionalinėje krepšinio asociacijoje (NBA) iškovojo Rytų konferencijos lyderė Toronto „Raptors“ (22-6) komanda su Jonu Valančiūnu.

Lietuvis pelnė 10 taškų, o jo atstovaujamas Kanados klubas savo žiūrovų akivaizdoje 118:108 (33:25, 25:26, 33:24, 27:33) antrąsyk šį sezoną įveikė Carmelo Anthony vedamą Niujorko „Knicks“ (5-25) ekipą.

„Raptors“ krepšininkai nuo savo varžovų atitrūko antrajame ketvirtyje, kuomet jo pradžioje Kyle'as Lowry surinko šešis taškus iš eilės, Greivisas Vasquezas pridėjo keturis bei 10:0 spurtavę aikštės šeimininkai susikrovė dviženklę persvarą (43:30).

Sėkmingiau kėlinio pabaigą sužaidusiems Niujorko klubo žaidėjams buvo pavykę sumažinti atsilikimą iki penkių taškų (51:56).

Tačiau po ilgosios pertraukos į aikštę sugrįžę Dwane'o Casey trečiojo ketvirčio viduryje laimėjo atkarpą 11:2 ir susigrąžino mačo iniciatyvą į savo rankas (77:60), kurią išlaikė iki pat mačo pabaigos.

Didžiąją antrosios rungtynių pusės dalį ant suolo praleidęs Valančiūnas iš viso rungtyniavo 22 minutes, pataikė 2 dvitaškius iš 6, 6 baudų metimus iš 6, atkovojo 5 kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą, 3 sykius prasižengė ir surinko 7 naudingumo balus.

Raptors“: Kyle'as Lowry 22 (9 rez. perd.), Louisas Williamsas 22, Greivisas Vasquezas 21, Terrence'as Rossas 18, Jonas Valančiūnas 10, Jamesas Johnsonas 10, Amiras Johnsonas 9 (9 atk. kam.).

Knicks“: Carmelo Anthony 28 (12/26 metimų), Jasonas Smithas 16, Jose Manuelis Calderonas 15 (10 rez. perd.), Cole'as Aldrichas 11, Timas Hardaway 10, Pablo Prigioni 8.