J. Valančiūnas prie „Raptors“ pergalės prisidėjo rezultatyviu žaidimu

2015 04 16 8:39
Jonas Valančiūnas. AFP/Scanpix nuotrauka

Toronto „Raptors“ (49-33) reguliarujį sezoną baigė rekordine klubo istorijoje 49-a pergale. „Raptors“ namuose 92:87 (25:20, 30:24, 23:23, 14:20) įveikė Šarlotės „Hornets“ (33-49).

„Raptors“ atitrūkti padėjo spurtas antrojo kėlinio pabaigoje, po kurio aikštės šeimininkai įgijo dviženklę persvarą (55:44).

Po ilgosios pertraukos kova vyko taškas į tašką, tad „Raptors“ išlaikė turėtą persvarą (78:67) ir po trijų kėlinių.

Paskutiniojo ketvirčio pradžioje aikštės šeimininkų pranašumas šoktelėjo iki septyniolikos (88:71), tačiau tuomet Dwayne‘o Casey auklėtiniai ėmė strigti „Hornets“ gynyboje. Per likusias aštuonias minutes „Raptors“ pelnė vos keturis taškus, bet pergalės iš rankų nepaleido (92:87).

Jonas Valančiūnas pataikė 9 dvitaškius iš 11 ir pelnė 18 taškų per 27 minutes. Lietuvis atkovojo 5 kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą ir dukart prasižengė.

„Raptors“ reguliarujį sezoną baigė ketvirtoje Rytų konferencijos vietoje.

„Raptors“: Kyle‘as Lowry 26, Jonas Valančiūnas 18, DeMaras DeRozanas 16, Terrence‘as Rossas 13.

„Hornets“: Troyus Danielsas 24, Kemba Walkeris 17, Geraldas Hendersonas 15.

Atkrintamosiose kausis su „Wizards“

Nacionalinės krepšinio asociacijos (NBA) reguliariajam sezonui finišavus, lyga iš karto paskelbė atkrintamųjų varžybų tvarkaraštį.

Ketvirtfinalio etapas startuos jau šeštadienį, o pirmosios ant parketo išbėgs Toronto „Raptors“ ir Vašingtono „Wizards“ ekipos. Kanadoje vyksiantis mačas prasidės 19.30 val. Lietuvos laiku.

22.30 val. Oklande savo dvikovą pradės „Golden State Warriors“ ir Naujojo Orleano „Pelicans“, o Lietuvoje laikrodžiams jau skaičiuojant sekmadienio nakties laiką įvyks dar dvejos rungtynės – 2.00 val. Čikagoje pradės žaisti „Bulls“ ir Milvokio „Bucks“, o 4.30 val. Hjustone – „Rockets“ ir Dalaso „Mavericks“.

Kuomet Lietuvoje bus sekmadienio vakaras, 22 val. ant parketo Klivlande išbėgs vietos „Cavaliers“ ir Bostono „Celtics“.

Po vidurnakčio, 00.30 val. Atlantos „Hawks“ priims Bruklino „Nets“, o ankstų pirmadienio rytą kovas pradės ir dvi paskutinės ketvirtfinalio poros.

3 val. startuos Memfio „Grizzlies“ ir Portlando „Trail Blazers“ mačas, o 5.30 val. – Los Andželo „Clippers“ ir San Antonijaus „Spurs“ dvikova.