J. Valančiūnas su „Raptors“ įveikė „Heat“

2016 03 13 9:22
USA Today Sports/Scanpix nuotrauka

Jonas Valančiūnas pranoko tiek Hassaną Whiteside“ą, tiek Amare“ą Stoudemire“ą, o rezultatyvaus lietuvio žaidimo padedama Toronto „Raptors“ (43–20) komanda iškovojo sunkią pergalę.

Dwane“o Casey auklėtiniai namuose per pratęsimą 112:104 (28:24, 25:22, 17:25, 27:26, 15:7) įrodė pranašumą prieš Majamio „Heat“ (38–27) krepšininkus.

Valančiūnas per 32 minutes surinko 20 taškų (7/11 dvitaškiai, 6/6 baudos), sugriebė 10 atšokusių kamuolių, atliko rezultatyvų perdavimą, triskart prasižengė ir kartą suklydo.

Be to, vidurio puolėjas įspūdingu bloku „apdovanojo“ Majamio ekipos veteraną Amare“ą Stoudemire“ą, kuris šiame susitikime pelnė viso labo 4 taškus.

Ketvirtajame kėlinyje likus žaisti 2 minutes Valančiūno dėjimas padidino Toronto ekipos pranašumą (93:88), tačiau jo išsaugoti šeimininkams nepavyko.

Justise“o Winslow, Hassano Whiteside“o ir Gorano Dragičiaus metimai priartino „Heat“ 94:95, o Luolas Dengas atsakydamas į taiklius DeMaro DeRozano baudų metimus (94:97) likus žaisti 3 sekundes pataikė iš toli ir išplėšė pratęsimą – 97:97.

Jau pirmosiomis pratęsimo akimirkimos „Raptors“ paėmė iniciatyvą į savo rankas ir taiklių baudų metimų dėka atitrūko 109:101. Svečiai atsitiesti nebepajėgė, todėl Kanados ekipa šventė pergalę.

„Raptors“: DeMaras DeRozanas 38 (10 atk. kam.), Jonas Valančiūnas 20 (10 atk. kam.), Kyle“as Lowry 16.

„Heat“: Joe Johnsonas 28, Luolas Dengas 20, Hassanas Whiteside“as ir Goranas Dragičius po 13.