J. Valančiūnas sublizgėjo mače prieš Jutos "Jazz"

2014 11 16 14:48
J. Valančiūnas USA Today Sports/Scanpix nuotrauka

Naktį iš šeštadienio į sekmadienį NBA pergalę iškovojo ir vėl vienvaldžiais Rytų konferencijos lyderiais tapo Toronto „Raptors“ (8/2) krepšininkai.

„Raptors“ 111:93 (23:25, 23:24, 30:23, 35:21) nugalėjo Jutos „Jazz“ (4/3) komandą.

Lietuvos rinktinės „centras“ Jonas Valančiūnas sužaidė sezono rungtynes – jis ant parketo praleido 34 minutes, pelnė 17 taškų (7/12 dvit., 3/6 baud. met.), atkovojo 14 kamuolių (3 – puolime), blokavo 2 varžovų metimus ir 3 kartus prasižengė. Lietuvio +/- rodiklis buvo geriausias ekipoje – 20.

J. Valančiūnas pasiekė tris sezono rekordus – pagal žaistas minutes, atkovotus kamuolius ir +/- rodiklį bei pakartojo sezono rezultatyvumo rekordą. Be to, tai buvo antrasis lietuvio dvigubas dublis šiemet.

Po pergalės kalbintas „Raptors“ treneris Dwane'as Casey mūsiškio žaidimą pavadino nepriekaištingu. „Jis nustatė toną kovai dėl atšokusių kamuolių ir tai buvo taip pat svarbu, kaip ir jo pelnyti taškai“, – kalbėjo D. Casey.

„Raptors“: DeMaras DeRozanas 27, Kyle Lowry 19, Jonas Valančiūnas 17 (14 atk. kam.), Patrickas Pattersonas 16, Louisas Williamsas 13 taškų.

„Jazz“: Derrickas Favorsas ir Enesas Kanteris po 18, Gordonas Haywardas ir Trey Burke'as po 12, Alecas Burksas 10 taškų (10 atk. kam.).