J.Valančiūnas surinko dvigubą dublį, o „Raptors“ palaužė „Hawks“

2014 03 24 5:21
Reuters/Scanpix nuotrauka

Jono Valančiūno atstovaujamas Toronto „Raptors“ klubas iškovojo sunkią nesėkmę namuose. Kone visas rungtynes Atlantos „Hawks“ ekipą priversti vytis „Raptors“ ketvirtajame kėlinyje perlaužė mačo eigą ir šventė pergalę - 96:86 (16:25, 26:24, 18:22, 36:15).

J.Valančiūnas žaidė 33 minutes, per kurias pelnė 13 taškų (2/4 dvit. met., 9/10 baudų), atkovojo 13 kamuolių, blokavo vieną varžovo metimą, du sykius suklydo ir surinko 4 pražangas.

„Raptors“ į pergalę vedė 25 tašką pelnęs Kyle‘as Lowry. 21 tašką pridėjo DeMaras DeRozanas. 12 taškų pelnė Gravis Vasquezas, 10 - Terrence'as Rossas.

„Hawks“ gretose išsiskyrė Paulas Millsapas (8 atk. kam.) ir DeMarre'as Carrollas - po 17, Jeffas Teague surinko 16 taškų.

Toronto klubas (39 pergalės / 30 pralaimėjimų) Rytų konferencijoje užima trečią vietą. „Hawks“ (31/37) ekipa rikiuojasi aštunta.