J. Valančiūnas sužaidė rezultatyviausias sezono rungtynes

2016 02 20 11:13
USA Today Sports/Scanpix nuotrauka

Įspūdingą puolimo arsenalą pademonstravęs Jonas Valančiūnas pranoko Pau Gasolį, tačiau pergalės iškovoti tai nepadėjo. Toronto „Raptors“ (35–18) svečiuose 106:116 (35:24, 23:28, 23:37, 25:27) pralaimėjo Čikagos „Bulls“ (28–26) krepšininkams.

Ketvirtojo kėlinio viduryje „Bulls“ pranašumas siekė 12 taškų (101:89), tačiau tuomet „Raptors“ pamažu skirtumą ėmė mažinti. Likus žaisti kiek mažiau nei dvi minutes po Valančiūno dvitaškio skirtumas sumenko iki 106:110. Visgi tai buvo paskutinieji Toronto komandos taškai ir pergalės iškovoti nebepavyko.

Valančiūnas rungtyniavo 32 minutes ir per jas pelnė 25 taškus (9/14 dvit., 7/8 baud. met.), atkovojo 12 kamuolių, atliko 1 rezultatyvų perdavimą, blokavo 1 metimą, gavo du blokus, 2 kartus suklydo ir 4 sykius prasižengė.

Lietuvis pranoko Pau Gasolį kuris per 32 minutes pelnė 18 taškų, tačiau pataikė tik 6 dvitaškius iš 16. Ispanas taip pat atkovojo 11 kamuolių ir atliko 9 rezultatyvius perdavimus.

Tai buvo rezultatyviausios Valančiūno rungtynės šį sezoną. Pastarąjį kartą lietuvis 26 taškus pelnė praėjusių metų pavasarį, kuomet „Raptors“ pralaimėjo „Cavaliers“ ekipai.

„Bulls“: Dougas McDermottas 30, Derrickas Rose'as 26, Pay Gasolis 18 (11 atk. kam., 9 rez. perd.) Taj Gibsonas 9.

„Raptors“: Kyle'as Lowry 27, Jonas Valančiūnas 25 (12 atk. kam.), DeMaras DeRozanas 22, Patrickas Pattersonas 12, Cory Josephas 11.