J. Valančiūnas svariai prisidėjo prie „Raptors“ pergalės

2015 03 17 8:16
Reuters/Scanpix nuotrauka

Toronto „Raptors“ (40-27) su Jonu Valančiūnu iškovojo istorinę pergalę. Dwayne‘o Casey auklėtiniai svečiuose 117:98 (29:24, 29:30, 30:27, 29:17) pranoko Indianos „Pacers“ (30-36) ir pirmą kartą klubo istorijoje iškovojo 40-ąją pergalę sužaidus mažiau nei 70 susitikimų.

Į pergalę Kanados ekipą vedė antrąjį savo trigubą dublį šiame sezone atlikęs Kyle‘as Lowry. Atakų organizatorius į varžovų krepšį įmetė 20 taškų, taip pat sugriebė 11 atšokusių kamuolių bei atliko 10 rezultatyvių perdavimų.

Net 52 procentų taiklumu (12/23) atakavę bei kovą dėl atšokusių kamuolių 51:36 laimėję „Raptors“ krepšininkai iniciatyvą į savo rankas paėmė nuo pirmųjų susitikimo minučių bei nė karto neleido varžovams įsiveržti į priekį.

Trečiojo kėlinio pradžioje šeimininkams pavyko sumažinti atsilikimą iki dviejų taškų (56:58), tačiau tuomet du Terrence‘o Rosso tolimi metimai įžiebė sėkmingą „Raptors“ atkarpą 16:5, kuri leido atitrūkti 74:61. Per likusį laiką „Pacers“ krepšininkai svečiams iš Toronto rimtesnio iššūkio mesti nebesugebėjo.

Valančiūnas ant parketo praleido 26 minutes, per kurias surinko 14 taškų (7/10 dvitaškiai, 0/1 baudos), sugriebė 12 atšokusių kamuolių, blokavo 2 varžovų metimus ir 2 kartus prasižengė

„Raptors“: Louisas Williamsas 24, DeMaras DeRozanas 22, Kyle‘as Lowry (11 atk. kam., 10 rez. perd.), Jonas Valančiūnas 14 (12 atk. kam.).

„Pacers“: George‘as Hillas 23, Rodney Stuckey 20, Roy Hibbertas 17, C.J. Milesas 12, Solomonas Hillas 11.