J.Valančiūnas tylėjo puolime, o „Raptors“ neprilygo „Bulls“

2013 11 16 12:42
NBA/Scanpix nuotrauka

Šeštą pralaimėjimą šiame NBA lygos sezone patyrė Toronto „Raptors“ (4-6) klubas, kuris namuose 80:96 (16:27, 15:18, 23:29, 26:22) turėjo pripažinti Čikagos „Bulls“ (4-3) pranašumą.

Dar pirmajame kėlinyje dviženklę persvarą įgiję „Buliai“ žaidė be savo lyderio Derricko Rose‘o, kuris gydosi šlaunies traumą, o išvykoje laimėjo pirmą kartą šiame sezone.

Nors žaidė 29 minutes, tylus puolime buvo Jonas Valančiūnas – 4 taškai ir vos 5 metimai iš žaidimo (2/5 dvit.), kai DeMaras DeRozanas atliko 22 (pataikė 13), o Rudy Gay ir Kyle’as Lowry po 15 (atitinkamai 7 ir 3) metimus iš žaidimo.

Starto penkete rungtynes vėl pradėjęs lietuvis dar atkovojo 8 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, bet padarė 2 klaidas ir 4 kartus prasižengė.

kartus suklydo ir užsidirbo 4 pražangas.

„Raptors“: DeMaras DeRozanas 37, Rudy Gay 20, Kyle‘as Lowry (0/7 trit.) ir Tyleris Hansbrough – po 6, Jonas Valančiūnas (8 atk. kam.) ir Quincy Acy – po 4.

„Bulls“: Luolas Dengas 19 (9 atk. kam.), Joakimas Noah 18 (9 atk. kam.), Jimmy Butleris (7 atk. kam.) ir Carlosas Boozeris (8 atk. kam., 6 rez. perd.) po 14, Kirkas Hinrichas 12, Tajus Gibsonas 6.