J. Valančiūnas vedė „Raptors“ į pergalę prieš „Lakers“

2015 03 28 10:27
USA Today Sports/Scanpix nuotrauka

Jonas Valančiūnas buvo rezultatyviausias mačo žaidėjas, o jo vedama Toronto „Raptors“ (43-30) ekipa užsitikrino Atlanto diviziono nugalėtojų vardą.

Kanados klubas savo žiūrovų akivaizdoje 94:83 (17:24, 29:24, 25:18, 23:17) įveikė Los Andželo „Lakers“ (19-52) komandą.

Valančiūnas per 27 minutes pelnė 19 taškų (8/12 dvitaškiai, 3/4 baudos), atkovojo 7 atšokusius kamuolius, blokavo varžovo metimą, 2 kartus suklydo ir 3 kartus pažeidė taisykles.

Kalifornijos ekipai šiame susitikime jau vadovavo Byronas Scottas, kuris dėl motinos mirties praleido paskutinius du „Lakers“ mačus.

Ketvirtojo kėlinio pradžioje „Raptors“ pranašumas siekė tik 6 taškus (78:72), tačiau netrukus surengtas spurtas 11:0 leido atitrūkti 89:72 ir užsitikrinti pergalę.

„Raptors“: Jonas Valančiūnas 19, Louisas Williamsas 18, Jamesas Johnsonas 17, Amiras Johnsonas 11, Pattrickas Pattersonas 7, DeMaras DeRozanas 6 (10 atk. kam., 7 rez. perd.).

„Lakers“: Jeremy Linas 18, Jordanas Clarksonas 14, Wayne‘as Ellingtonas 9, Edas Davisas 8, Jabari Brownas, Robertas Sacre, Ryanas Kelly ir Tarikas Blackas (11 atk. kam.) po 7.