J.Valančiūno indėlis į pergalę – dar vienas dvigubas dublis

2013 02 11 8:24
Reuters/Scanpix nuotrauka

Jonas Valančiūnas grįžo į Toronto „Raptors“ starto penketą ir nepanašu, kad greitu metu užleis šią vietą. Antras rungtynes iš eilės lietuvis atliko dvigubą dublį, o „Raptors“ namie 102:89 (32:21, 18:26, 19:19, 33:23) nugalėjo Naujojo Orleano „Hornets“.

Pirmą kartą nuo gruodžio 21 dienos starto penkete rungtynes pradėjęs Valančiūnas žaidė 34 minutes, pelnė 11 taškų (5/8 dvitaškių, 1/2 baudų) ir atkovojo 10 kamuolių. Vidurio puolėjas taip pat blokavo du metimus ir dukart suklydo.

Linas Kleiza vis dar nežaidė dėl kojos traumos.

„Jonas atliko puikų darbą kovodamas dėl kamuolių ir kovodamas po krepšiu, kartodamas metimus, gindamasis baudos aikštelėje, – komplimentų lietuviui negailėjo „Raptors“ treneris Dwane‘as Casey. – Jis grįžta į ritmą, jo forma gerėja. Didžiuojuosi ir džiaugiuosi, kaip jis žaidė pastaruoju metu.“

Per praėjusias rungtynes Valančiūnas pelnė 14 taškų, atkovojo 13 kamuolių ir padėjo „Raptors“ laimėti prieš Indianos „Pacers“.

Šį kartą „Raptors“ pergalę įtvirtino Johnas Lucasas. Jis per ketvirtą kėlinį pelnė 10 taškų ir leido „Raptors“ saugiai baigti dvikovą.

Kai ketvirtajame kėlinyje „Hornets“ priartėjo iki 71:73, Lucasas pataikė du dvitaškius iš eilės leisdamas Toronto ekipai įkvėpti gryno oro. Po Alano Andersono poros taiklių baudų „Raptors“ atitrūko 79:71.

„Raptors“ rungtyniavo be Andrea Bargnani, kuris prieš rungtynes prastai pasijautė.

„Raptors“: Rudy Gay 20 (8 atk. kam.), Johnas Lucasas 19, Amiras Johnsonas 14, Kyle’as Lowry 14 (10 rez. perd.), Jonas Valančiūnas 11 (10 atk. kam.), Alanas Andersonas 11.

„Hornets“: Robinas Lopezas 19, Greivis Vasquezas 17 (7 atk. kam.), Ryanas Andersonas 15, Brianas Robertsas 13.