J. Valančiūno indėlis į pergalę – dvigubas dublis

2014 11 02 10:57
Jonas Valančiūnas. Reuters/Scanpix nuotrauka

Antrąją pergalę NBA reguliariajame sezone pasiekė Kanados klubas Toronto „Raptors“ (2-0). Jono Valančiūno atstovaujama ekipa išvykoje 108:95 (29:26, 20:26, 38:26, 21:17) susitvarkė su Orlando „Magic“ (0-3) krepšininkais.

„Magic“ pagirtinai laikėsi du kėlinius ir po jų pirmavo 52:49, tačiau po ilgosios pertraukos „Raptors“ įjungė aukštesnę pavarą.

Galingai sužaistas trečiasis kėlinys svečiams leido susikrauti pranašumą (87:78). Ketvirtajame kėlinyje Orlando klubui nesisekė rinkti taškus, o „Raptors“ nuolat keliaudavo prie baudų metimo linijos ir paliko „Magic“ klubą be pergalių.

Toronto komanda metė net 48 baudų metimus, dvigubai daugiau nei aikštės šeimininkai. Iš jų svečiai pataikė 38 (79,2 proc.), o „Magic“ tik 12 (50 proc.).

Valančiūnas per 25 minutes surinko dvigubą dublį – 10 taškų (2/8 dvitaškiai, 6/8 baudos) ir 11 atkovotų kamuolių. Vidurio puolėjas pridėjo perimtą kamuolį ir du blokus, dusyk suklydo ir triskart pažeidė taisykles.

„Magic“: Evanas Fournier 18, Elfridas Paytonas 16, Nikola Vučevičius 15 (12 atk. kam.), Channingas Frye ir Tobias Harris po 11.

„Raptors“: DeMaras DeRozanas 26, Kyle‘as Lowry 21, Amiras Johnsonas 14, Jamesas Johnsonas 12, Terrence‘as Rossas ir Jonas Valančiūnas (11 atk. kam.) po 10.