J. Valančiūno ir K. Lowry vedama „Raptors“ parsivežė pergalę iš Los Andželo

2014 12 28 8:30

Jonas Valančiūnas pasiekė devintąjį dvigubą dublį šiame sezone, o jo atstovaujama Toronto „Raptors“ (23-7) ekipa iškovojo pergalę Kalifornijoje. Dwane‘o Casey auklėtiniai 110:98 (22:26, 27:23, 31:29, 30:20) įveikė Los Andželo „Clippers“ (20-11) krepšininkus.

Toronto klubo krepšininkai nutraukė „Clippers“ aštuonių paeiliui laimėtų rungtynių namuose seriją bei iškovojo dešimtąją pergalę žaisdami be traumuoto DeMaro Derozano.

Beveik viso susitikimo metu vyko atkakli ir permaininga kova, o lūžis įvyko paskutiniajame kėlinyje. Greivis Vasquezas pelnė 8 taškus iš eilės, o kėlinį spurtu 13:2 pradėję svečiai pirmą kartą pabėgo į priekį – 93:80.

Los Andželo ekipai po šio smūgio atsitiesti nepavyko. „Raptors“ išlaikė rungtynių kontrolę ir dviženklę persvarą iki finalinės mačo sirenos.

18 iš 30 Toronto komandos taškų ketvirtajame kėlinyje surinko atsarginiai krepšininkai, o išsaugoti pranašumą padėjo ir užtikrintai iki pat rungtynių pabaigos rungtyniavęs Valančiūnas.

Lietuvis iš viso per 34 minutes pėlnė 22 taškus (8/13 dvitaškiai, 6/8 baudos), sugriebė 11 atšokusių kamuolių, atliko rezultatyvų perdavimą ir kartą pažeidė taisykles.

Raptors“: Kyle‘as Lowry 25, Jonas Valančiūnas 22 (11 atk. kam.), Terence‘as Rossas 11, Patrickas Pattersonas 10.

Clippers“: J.J. Redickas 23, Blake‘as Griffinas 22, Jamalas Crawfordas 20, Chrisas Paulas 10 (8 rez. perd.).