J.Valančiūno klubas vėl apmaudžiai pralaimėjo

2012 11 24 11:14
Reuters/Scanpix nuotr.

Antrąją nesėkmę paeiliui minimaliu skirtumu Nacionalinėje krepšinio asociacijoje (NBA) patyrė du lietuvius savo gretose turinti Toronto „Raptors“ (3-10) ekipa.

Kanados klubas išvykoje 90:91 (20:21, 23:26, 25:25, 22:19) turėjo pripažinti Detroito „Pistons“ (3-10) krepšininkų pranašumą.

Likus žaisti 43 sekundes „Raptors“ dar pirmavo 90:87. Tuomet Tayshaunas Prince'as pataikė dvitaškį ir skirtumas tapo minimalus. Kitoje atakoje Kyle'as Lowry prametė, o pergalingą dvitaškį likus žaisti 7 sekundes pataikė Brandonas Knightas.

„Raptors“ paskutinę savo ataką patikėjo Lowry, tačiau jo tolimas dvitaškis tikslo nepasiekė.

Ketvirtadienio naktį „Raptors“ taip pat minimali skirtumu (97:98) pralaimėjo Šarlotės „Bobcats“ komandai.

Jonas Valančiūnas rungtynes pradėjo starto penkete ir per 31 minutę pelnė 9 taškus (3/6 dvitaškių, 3/4 baudų), atkovojo 6 kamuolius, atliko 1 rezultatyvų perdavimą, blokavo 2 metimus, 2 kartus suklydo ir 4 sykius prasižengė.

Jo komandos draugas Linas Kleiza per 24 minutes surinko 4 taškus (2/5 dvitaškių, 0/3 tritaškių), atkovojo 3 kamuolius, atliko 3 rezultatyvius perdavimus, blokavo 1 metimą ir 1 kartą prasižengė.

„Pistons“: Gregas Monroe 19 (11 atk. kam.), Tayshaunas Prince'as ir Brandonas Knightas po 16, Andre Drummondas 13 (13 atk. kam.).

„Raptors“: Andrea Bargnani 34, Kyle'as Lowry 19, Jonas Valančiūnas ir Edas Davisas po 9.