J.Valančiūno komanda nugalėjo "Bobcats"

2013 03 16 11:38

Savo žiūrovų akivaizdoje žaidusi Toronto „Raptors“(26-40) po trijų kėlinių turėjo vos vieno taško pranašumą prieš absoliučius NBA autsaiderius Šarlotės „Bobcats“ (14-51) krepšininkus, tačiau ketvirtajame kėlinyje spurtavo 23:10 ir įvekė svečius rezultatu 92:78.

Rezultatyviausias nugalėtojų gretose buvo Rudy Gay‘us – 28 taškai. Amiras Johnsonas pridėjo 12 taškų ir atkovojo 21 kamuolį. Sebastienas Tefairas įmetė 11, o Jonas Valančiūnas – 10 taškų. Starto penkete rungtynes pradėjęs lietuvis per 20 minučių pataikė 5 dvitaškius iš 6, atkovojo 6 kamuolius, blokavo varžovo metimą ir „užsidirbo“ 4 pražangas.

Linas Kleiza rungtynėms registruotas buvo, tačiau aikštėje nepasirodė.

Pralaimėjusių komandoje rezultatyvumu išsiskyrė Geraldas Hendersenas ir Kemba Walkeris, pelnę atitinkamai 22 ir 20 taškų.

„Raptors“ Rytų konferencijoje žengia devinti.

J.Valančiūno žaidimo epizodai:

<iframe width="560" height="315" src="http://www.youtube.com/embed/jidYaf2BgT8" frameborder="0" allowfullscreen></iframe>

Rungtynių reportažas:

<iframe width="560" height="315" src="http://www.youtube.com/embed/ETRBNb2haFQ" frameborder="0" allowfullscreen></iframe>