J.Valančiūno rezultatyvumo „Raptors“ pergalei neužteko

2013 03 21 8:30
Per 31 minutę Valančiūnas surinko 21 naudingumo balą. / Reuters/Scanpix nuotrauka

NBA čempionato naujokas Jonas Valančiūnas sužaidė trečiąsias geriausias rungtynes šį sezoną. Vis dėlto vidurio puolėjo indėlio pergalei neužteko. Toronto „Raptors“ (26-42) išvykoje 101:107 (26:22, 22:31, 23:21, 30:33) nusileido Šarlotės „Bobcats“ (16-52).

Per pastaruosius septynis susitikimus namie „Bobcats“ iškovojo šešias pergales.

Per 31 minutę Valančiūnas surinko 21 naudingumo balą. Jis pelnė 18 taškų (6/11 dvitaškių, 6/6 baudų), atkovojo 8 ir perėmė 2 kamuolius.

Aukštaūgis atliko 2 rezultatyvius perdavimus, blokavo 2 metimus, 1 kartą suklydo, 5 sykius prasižengė.

Šiais metais tai buvo geriausias Valančiūno mačas. Lapkričio 22 d. centras surinko 22 naudingumo balus, o lapkričio 25 d. – 23.

Nuo gruodžio 29 d. nežaidžiantis Linas Kleiza nepasirodė ir šiose rungtynėse.

Tuo tarpu „Bobcats“ laimėjimą lėmė atsarginiai žaidėjai, pelnę 54 taškus. Toronto ekipos atsarginiai surinko vos 13.

„Galvojome, kad per šį susitikimą bus lengva. Iš pradžių pataikydavome, todėl atsipalaidavome. Jei nesame nusiteikę žaisti 48 minutes iš visų jėgų, sunku nugalėti. Rungtynių kontrolę praradome antrajame kėlinyje“, – pripažino „Raptors“ vyriausiasis treneris Dwane‘as Casey.

„Raptors“: Rudy Gay 25, DeMaras DeRozanas 19, Jonas Valančiūnas 18, Kyle‘as Lowry 18.

„Bobcats“: Byronas Mullensas 25, Geraldas Hendersonas 21, Benas Gordonas 16, Kemba Walkeris 14.

Valančiūno žaidimo epizodai:

<iframe width="640" height="360" src="http://www.youtube.com/embed/TZFWhFlxCwM?feature=player_embedded" frameborder="0" allowfullscreen></iframe>