Jutoje „Raptors“ sutriuškinta rekordiniu skirtumu

2012 12 08 12:00
Andrea Bargnani (kairėje) sustabdė puolusį Enesą Kanterį. /Reuters/Scanpix nuotr.

Sustabdyti Jutos „Jazz“ (11-10) puolimą – neįmanoma užduotis Toronto „Raptors“ (4-16) krepšininkams.

Kanados komanda šį sezoną dar nebuvo pralaimėjusi 32 taškų skirtumu – 99:131 (29:25, 23:38, 24:32, 23:36).

Daugiau taškų „Raptors“ praleido tik pirmajame tarpusavio susitikime, kai po dviejų pratęsimų 133:140 pripažino „Jazz“ pranašumą.

Toronto ekipos vidurio puolėjas Jonas Valančiūnas per 20 minučių pelnė 6 taškus (1/2 dvitaškių, 4/4 baudų), atkovojo 4 kamuolius, 2 kartus suklydo ir 5 sykius prasižengė.

Jis pralaimėjo asmeninę dvikovą Enesui Kanteriui. Abu krepšininkai buvo pakviesti 2011 m. NBA naujokų biržoje. Kanteris – 3-uoju, Valančiūnas – 5-uoju šaukimais.

Turkas per 34 minutes pelnė 18 taškų, atkovojo 8 kamuolius, 3 kartus prasižengė ir blokavo 1 metimą.

„Raptors“ puolėjas Linas Kleiza žaidė 6 minutes – pelnė 3 taškus (0/2 dvitaškių, 1/3 tritaškių), atkovojo 1 kamuolį, atliko 1 rezultatyvų perdavimą bei 1 kartą prasižengė.

„Tai buvo tikrai puikus krepšinis. Manau, kad vaikinai praleido gerą laiką. Buvo smagu žiūrėti“, - džiaugėsi „Jazz“ treneris Tyrone‘as Corbinas.

32 taškų persvara – didžiausia, kuria šį sezoną savo varžovus nugalėjo Jutos žaidėjai. Ketvirtajame kėlinyje šeimininkai buvo pasiekę 34 taškų pranašumą.

Gynyba – didžiausia „Raptors“ problema. Per paskutines septynerias rungtynes vidutiniškai praleidžiama po 111,3 taško.

„Raptors“: Andrea Bargnani 20 (8/15 metimų, 8 atk. kam.), DeMaras DeRozanas 17 (5/15 metimų), Michaelis Pietrusas 13, Kyle‘as Lowry 10 (3/10 metimų), Amiras Johnsonas 10.

„Jazz“: Paulas Millsapas 20 (10 atk. kam., 5 rez. perd.), Enesas Kanteris 18 (8 atk. kam.), Gordonas Haywardas 17, Marvinas Williamsas 14.