"Juventus" nervų favoritams nepatampė

2011 04 28 0:00
Po ketvirtfinalio serijos pakiliai nusiteikusiems "Juventus" žaidėjai nuotaiką sugadino "Žalgirio" krepšininkai.
Erlendo Bartulio nuotrauka

Kauno "Žalgirio" krepšininkai nesunkia pergale pradėjo "Kalnapilio-Lietuvos krepšinio lygos" (LKL) pusfinalio etapą.

Graiko Ilias Zouros treniruojami žalgiriečiai Kauno sporto halėje 95:63 (23:18, 29:15, 18:16, 25:14) nugalėjo Utenos "Juventus" krepšininkus ir serijoje iki dviejų pergalių pirmauja 1:0. Taip Kauno ekipa pratęsė įspūdingą pergalių seriją - šį sezoną "Žalgiris" laimėjo visas 27 rungtynes.

Pusantro kėlinio šeimininkams nepavyko pabėgti nuo uteniškių. Sužaidus 15 minučių "Juventus" žaidėjai priartėjo iki dviejų taškų - 26:28. Tačiau arčiau žalgiriečiai neprisileido - iki ilgosios pertraukos įgijo 19 taškų skirtumą (52:33), o dvikovą laimėjo 32 taškais.

"Tris dienas studijavome varžovų derinius, gal todėl nesunkiai ir laimėjome", - sakė 12 taškų nugalėtojams pelnęs Artūras Milaknis.

Rezultatyviau už jį Kauno ekipoje žaidė tik Paulius Jankūnas (17). "Juventus" ekipoje geriausiai sekėsi Mariui Pociukoniui (12 tšk.) ir Arūnui Vasiliauskui (11).

Antrosios rungtynės penktadienį žaidžiamos Utenoje.