"Juventus" užprotestavo rungtynių su "Nevėžiu" rezultatą

2012 11 25 9:49
"Juventus" klubas nesutinka, kad pergalė turėtų būti įskaityta "Nevėžiui". /Vilmos Deveikytės/utenosjuventus.lt nuotr.

Šeštadienį vykusiose LKL rungtynėse Utenos „Juventus“ (4-3) legionierius Darrickas Leonardas pataikė tritaškį aidint finalinei sirenai ir privertė žiūrovus imtis už galvų, tačiau viską aukštyn kojomis apvertė teisėjų sprendimas. Vaizdo medžiagą peržiūrėję arbitrai nusprendė, jog metimas buvo išmestas per vėlai.

Rungtynių pabaigoje Gintaro Leonavičiaus treniruojama Kėdainių „Nevėžio“ (4-4) komanda namuose po atkaklios kovos 74:73 (17:21, 18:21, 23:19, 16:12) įrodė pranašumą prieš „Juventus“ krepšininkus.

„Juventus“ rungtynių rezultatą užprotestavo.

Didžiąją rungtynių dalį vyravo lygus žaidimas. Likus žaisti kiek mažiau nei dvi minutes rezultatas tapo lygus (70:70, 38-ąją min.).

„Nevėžio“ atakos metu Gytis Sirutavičius išprovokavo pražangą ir stojo mesti baudos metimų. Pataikęs vieną iš dviejų baudų išvedė savo ekipą į priekį (71:70, 39-ąją min.).

Kitoje aikštelės pusėje Leonardas smeigė tritaškį, o „Juventus“ įgijo dvejų taškų pranašumą (73:71).

Likus žaisti 30 sekundžių iki ketvirtojo kėlinio pabaigos geriausias šio sezono rungtynes sužaidęs Vytenis Jasikevičius pataikė iš toli (74:73). Tai buvo pergalingas „Nevėžio“ metimas.

Tada Nerijaus Varnelio metimas skriejo pro šalį, tačiau kamuolį atkovojęs Leonardas išmetė tolimą metimą su sirena, bet jis nebuvo įskaitytas, o „Juventus“ komanda padavė protestą.

„Nevėžis“: Vytenis Jasikevičius 19, Darius Šilinskis 14, Šarūnas Kulevičius 10, Gytis Sirutavičius 9.

„Juventus“: Darius Gvezdauskas 18 (7 atk. kam.), Nerijus Varnelis 12 (7 atk. kam.), Derrickas Leonardas 10 (6 atk. kam.), Laimonas Kisielius 8.