K.Bryantas nulėmė rungtynes su "Raptors"

2013 03 09 9:48
K.Bryantas (su kamuoliu)/Reuters/Scanpix nuotrauka

Kobe Bryantas likus žaisti 5 sekundes tritaškiu išlygino rezultatą, o pratęsime likus 10 sekundžių dėjimu pelnė svarbius taškus ir padėjo Los Andželo „Lakers“ (32-31) komandai švęsti antrą pergalę iš eilės.

Bryanto vedama Kalifornijos ekipa Nacionalinės krepšinio asociacijos (NBA) rungtynėse namuose 118:116 (25:37, 28:22, 26:30, 30:20, 9:7) palaužė Toronto „Raptors“ (24-39) klubo, kurio garbę gina Jonas Valančiūnas, pasipriešinimą.

Pradėjus tiksėti priešpaskutinei minutei ketvirtojo kėlinio pabaigoje „Lakers“ atsilikinėjo 5 taškais (100:105). Bryantas smeigė du tritaškius, tačiau dviem taškais atsakė ir Kyle'as Lowry su Alanu Andersonu (109:106). „Lakers“ žvaigždė neketino nuleisti rankų ir likus žaisti 5 sekundes dar vienu tolimu bei sudėtingu šūviu išplėšė pratęsimą.

Papildomame kėlinyje nė vienai komandai nepavyko perimti iniciatyvos. Likus žaisti 10 sekundžių krepšį dėjimu sudrebino Bryantas bei išvedė savo ekipą į priekį (117:115).

Prie baudų metimo linijos stojęs Andersonas galėjo rezultatą išlyginti, bet antrasis jo metimas skriejo pro šalį. Vieną baudą pataikė ir Steve'as Nashas. Lemiamą metimą „Raptors“ patikėjo Rudy Gay, tačiau jo šūvis nebuvo tikslus.

Valančiūnas pralaimėjusių gretose buvo trečias pagal naudingumą. Aukštaūgis per 17 minučių pelnė 12 taškų (6/8 dvitaškių), atkovojo 6 kamuolius, blokavo 1 metimą, 1 sykį suklydo, 4 kartus prasižengė bei surinko 12 naudingumo balų.

Rungtynių nebaigė pirmame kėlinyje dešinę alkūnę pasitempęs Andrea Bargnani. Linas Kleiza mačui buvo registruotas, bet trenerio sprendimu aikštelėje nepasirodė.

„Lakers“: Kobe Bryantas 41 (12 rez. perd., 5/10 trit., 9 kld.), Dwightas Howardas 24 (13 atk. kam., 5 blk.), Steve'as Nashas 22 (4/6 trit.), Metta World Peace 9, Antawnas Jamisonas 9 (8 atk. kam.).

„Raptors“: DeMaras DeRozanas 28, Rudy Gay 17 (7/26 metimų), Alanas Andersonas 17, Kyle'as Lowry 15 (10 rez. perd.), Jonas Valančiūnas 12, Johnas Lucasas 11 (4/4 dvit.), Amiras Johnsonas 8 (4/4 dvit.).

Kitas rungtynes „Raptors“ namuose žais su Klivlendo „Cavaliers“ ekipa, o „Lakers“ taip pat savo aikštėje surems ginklus su Čikagos „Bullls“ komanda.