K.Bryantas sutramdė "Spurs"

2008 05 23 0:00

25 taškus per antrą rungtynių dalį pelnęs naudingiausias NBA sezono krepšininkas Kobe Bryantas padėjo panaikinti San Antonijaus "Spurs" klubo turėtą 20 taškų pranašumą ir pelnyti savo komandai pirmą pergalę Vakarų konferencijos finale.

Per pirmąsias Vakarų konferencijos finalo rungtynes, kur kovojama iki keturių pergalių, Los Andželo "Lakers" savo arenoje 89:85 (24:27, 19:24, 22:21, 24:16) palaužė čempiono titulą ginančius "Spurs" krepšininkus.

Į pergalę vedęs K.Bryantas iš viso surinko 27 taškus, atliko 9 rezultatyvius perdavimus bei kamuolį sugriebė 5 kartus. 19 taškų nugalėtojams pelnė Pau Gasolis (7 atk. kam.), po 10 - Vladimiras Radmanovičius ir Aleksandras Vujaničius. "Spurs" ekipoje geriausiai sekėsi Timui Duncanui - 30 taškų, 18 atkovotų kamuolių bei 4 blokuoti metimai ir Tony Parkeriui - 18 tšk., 10 atk. kam. bei 6 rez. perd.

Trečiojo kėlinio viduryje "Spurs" pirmavo 20 taškų (65:45), tačiau likus žaisti 3 minutes rezultatas jau buvo lygus (81:81). Per paskutinę minutę, esant rezultatui 85:85, du taškus pelnė K.Bryantas. Bandymas atsakyti tuo pačiu "Spurs" krepšininkams nepavyko, o pergalę dviem baudų metimais įtvirtino Alexanderis Vujaničius.

Antrosios rungtynės šiandien vyks vėl žais Los Andžele.