LIETUVAGIMTASIS KRAŠTASISTORIJAEKONOMIKAKOMENTARAIPASAULISŠEIMA IR SVEIKATATRASA
ŽMONĖSKULTŪRASPORTASGAMTA IR AUGINTINIAIĮDOMYBĖSMOKSLAS IR ITMULTIMEDIA

K. Lavrinovičiaus debiutas paženklintas „Lietuvos ryto“ pergale Mažeikiuose

2014 12 20 18:48
D. Pipo (Fotodiena/lkl.lt) nuotrauka

BEKO-LKL čempionate „Lietuvos ryto“ (15-2) krepšininkai be didesnio vargo 87:74 (25:12, 23:17, 23:16, 16:29) įveikė „Mažeikių (0-18) ekipą.

„Lietuvos rytas“ rungtynes pradėjo užtikrintai ir sužaidus penkias minutes pirmavo (6:13). Vilniečių gretose pirmoje kėlinio pabaigoje debiutavo Kšištofas Lavrinovičius ir iš karto pasižymėjo taškais (10:22). Po pirmojo ketvirčio „Mažeikiai“ turėjo 13-kos taškų deficitą 12:25.

K.Lavrinovičiaus vedini sostinės krepšininkai nemažino apsukų ir antrajame ketvirtyje bei po devintojo aukštaūgio taško dar labiau nutolo (18:35). Raimundas Danys tritaškiu metimu šiek tiek sumažino deficitą (24:39). Kėlinį dvitaškiais metimais baigė Mindaugas Lukauskis ir Adas Juškevičius, o „Lietuvos rytas“ po pirmos rungtynių pusės pirmavo 29:48.

Bet kokias aikštelės šeimininkų mintis apie pergalę vilniečiai panaikino trečiajame kėlinyje. Pirmą kėlinio dalį jie laimėjo 7:16 ir įgijo rekordinį pranašumą (38:69). Po trijų kėlinių „Lietuvos rytas“ pirmavo 45:71.

Pasinaudoję svečių atsipalaidavimu „Mažeikiai“ ketvirtą kėlinį pradėjo spurtu 17:3 ir sumažino atsilikimą (62:74). Virginijus Šeškus į aikštelę grąžino startinio penketo krepšininkus ir vilniečiai stabilizavo padėtį bei iškovojo pergalę 87:74.

Mažeikiai“: Ignas Razutis 17, Darius Tarvydas 17, Gediminas Maceina 10, Vytautas Pikalavičius 9, (13 atk. kam.), Arvydas Gydra 8.

Lietuvos rytas“: Antanas Kavaliauskas 18 (8 atk. kam.), Kšištofas Lavrinovičius 16 (7 atk. kam.), Gediminas Orelikas 13, Martynas Gecevičius 11.

Dėl nuo mūsų nepriklausančių techninių kliūčių dalintis šiuo straipsniu laikinai negalima. Atsiprašome...