Karine apranga pasipuošęs „Žalgiris“ neturėjo problemų su „Mažeikiais“

2014 11 24 20:41
D. Lukštos (zalgiris.lt) nuotrauka

BEKO-LKL čempionate karine apranga pasipuošęs „Žalgiris“ iškovojo 11-ą pergalę. Gintaro Krapiko auklėtiniai namuose 98:79 (26:25, 27:17, 23:15, 22:22) sutriuškino „Mažeikių“ (0-13) komandą.

Susitikimą geriau pradėjo „Žalgiris“, kuris po Dariaus Songailos dvitaškio ir tolimo Artūro Milaknio metimo pirmavo (6:2). Į tolimą A. Milaknio metimą svečiai atsakė taip pat (6:5). Prabėgus pusei kėlinio „Žalgiris“ jau turėjo 7 taškų pranašumą (14:7). Po Eigirdo Žukausko tritaškio metimo skirtumas sumažėjo iki 3 (20:17). Nors kauniečiai vėl padidino skirtumą iki 5, tačiau po dar vieno E. Žukausko tolimo metimo komandas skyrė vos 2 taškai (24:22). Po pirmojo kėlinio „Mažeikiai“ turėjo 1 taško deficitą – 26:25.

Antrąjį kėlinį „Žalgiris“ pradėjo 4 taškais iš eilės (31:25). Prabėgus beveik pusei kėlinio po Edgaro Ulanovo tolimo metimo kauniečių pranašumas pirmą kartą rungtynėse išaugo iki dviženklio (43:33). Per likusias minutes komandos keitėsi sėkmingomis atakomis ir prieš ilgąją pertrauką žalgiriečiai turėjo 11 taškų persvarą – 53:42.

Nors trečią kėlinį sėkmingiau pradėjo „Mažeikių“ krepšininkai, tačiau į tai reaguodami kauniečiai atsakė 6 taškais iš eilės ir padidino pranašumą (64:46). Po Arvydo Gydros jau ketvirto tritaškio šiose rungtynėse, mažeikiškiai sumažino deficitą iki 15 taškų (70:55). Per likusias minutes „Žalgiris“ susigrąžino turėtą persvarą – 76:57.

Pirmuosius taškus ketvirtajame kėlinyje pelnė Tomas Dimša, tačiau tuomet jau 5 taškais iš eilės atsakė „Mažeikiai“ (78:62). Įpusėjus ketvirčiui komandas skyrė 17 taškų (83:66). „Žalgiris“ toliau išlaikė persvarą (91:73), o per likusį rungtynių laiką kauniečiams nepavyko pelnyti šimtojo taško ir rungtynės baigėsi rezultatu 98:79.

„Žalgiris“: T. Dimša 15, L. Lekavičius ir D. Songaila (7 atk. kam.) po 14, E. Ulanovas 12, A. Gudaitis 11.

„Mažeikiai“: A. Gydra 23, G. Maceina 14, R. Petrauskas 13, E. Žukauskas ir V. Pikalavičius po 8.