"Kavalieriai" rado pergalės formulę

2008 11 15 0:00
"Cavaliers" lyderis L.Jamesas savo krepšio nuo "Nuggets" tarano C.Anthony šįkart neapgynė.

Klivlendo "Cavaliers" su Žydrūnu Ilgausku NBA čempionate pratęsė pergalių seriją iki šešių.

Ketvirtadienį Rytų konferencijos Centrinio pogrupio lyderė "Cavaliers" ekipa savo arenoje 110:99 (33:36, 25:25, 30:20, 22:18) nugalėjo Denverio "Nuggets" komandą su Linu Kleiza ir iškovojo šeštą iš eilės pergalę.

Klivlendo komandos vidurio puolėjas Ž.Ilgauskas pelnė 10 taškų (pataikė 5 dvitaškius iš 8), atkovojo ir perėmė po 2 kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą ir blokavo varžovo metimą.

L.Kleiza surinko perpus mažiau taškų (2-1/2, 3-1/4), dukart atkovojo kamuolį ir kartą jį perėmė. O Maurice'as Williamsas, Klivlendo komandą papildęs tarpsezoniu, sužaidė savo rezultatyviausias rungtynes naujojoje komandoje - jis pelnė 24 taškus.

Pergalės raktu galėjo tapti didžioji pertrauka, per kurią "Cavaliers" treneris parodė auklėtiniams vaizdo įrašą su jų gynybos skylėmis per pirmąją rungtynių dalį. "Nesame matę ko nors panašaus į tokį negražų mūsų žaidimą", - sakė M.Williamsas.

Per pirmuosius du kėlinius "Cavaliers" leido varžovams įmesti 61 tašką, tačiau po pertraukos "Nuggets" pelnė jau tik 38 taškus.

22 taškus prie pergalės pridėjo LeBronas Jamesas (11 rez. perd., 8 atk. kam.), 15 - Danielis Gibsonas.

"Nuggets" komandoje sėkmingiausiai rungtyniavo Chauncey Billupsas (26 tšk.), Carmelo Anthony ir J.R. Smithas (po 18), Nene Hilario bei Kenyonas Martinas (po 12).

Beje, "Nuggets" puolėjas Kenyonas Martinas aikštelę paliko likus žaisti 55 sekundes. Gavęs nesportinę pražangą už susidūrimą su Andersonu Varejao, žaidėjas pradėjo įžeidinėti arbitrą, tad treneriui George'ui Karlui teko sodinti žaidėją ant suoliuko, kad šis nurimtų.