"Kavalierius" ir toliau treniruos M.Brownas

2008 01 16 0:00

NBA čempionate žaidžiančios Klivlendo "Cavaliers" ekipos, kurioje rungtyniauja lietuvis Žydrūnas Ilgauskas, generalinis direktorius Danny Ferry paskelbė, kad komanda pratęsė sutartį su vyriausiuoju treneriu Mike'u Brownu.

"Mike'as labai gero charakterio, labai talentingas treneris, man patinka jo darbo etika", - teigė D.Ferry.

M.Brownas yra vidutiniškai daugiausia pergalių iškovojantis treneris "Cavaliers" ekipos istorijoje. Amerikietis laimėjo 59 proc. žaistų rungtynių (119 pergalių ir 82 pralaimėjimai).

NBA čempionate pirmadienį į aikštelę išbėgo Darius Songaila ir Linas Kleiza, tačiau abu Lietuvos rinktinės nariai rezultatyvumu nenustebino.

Vašingtono "Wizards" su D.Songaila svečiuose 88:83 nugalėjo absoliučius lygos lyderius Bostono "Celtics" krepšininkus ir iškovojo dvidešimtą pergalę per 36 rungtynes. Darius žaidė tik 6 minutes, pelnė 2 taškus (2-1/1), po kartą kamuolį atkovojo ir perdavė mesti.

Daugiausia prie "Wizards", kuri Rytų konferencijos Pietryčių pogrupyje yra antra, pergalės prisidėjo 21 tašką surinkdamas Caronas Butleris ir 20 pelnydamas Antawnas Jamisonas (10 atk. kam.). "Celtics" ekipoje rezultatyviausi buvo Kevinas Garnettas (23 tšk.) ir Paulas Pierce'as (18).

Denverio "Nuggets" su L.Kleiza pirmadienį išvykoje 116:119 nusileido Šarlotės "Bobcats" krepšininkams. Linas per 19 min. pelnė 5 taškus (2-2-0/1, 3-1/4, 1-2/4), atkovojo 4, perėmė 1 kamuolį ir atliko 2 rezultatyvius perdavimus. Denverio neišgelbėjo ir 35 pelnyti Carmelo Anthony taškai. Nugalėtojus į pergalę vedė 40 taškų autorius Geraldas Wallace'as.

Po šios nesėkmės "Nuggets" turi 22 pergales, 14 pralaimėjimų ir Vakarų konferencijos Šiaurės Vakarų pogrupyje užima antrąją vietą.