Klaipėdoje triumfavo „Juventus“ krepšininkai

2015 06 04 20:48

BEKO-LKL čempionato mažajame finale iniciatyvą perėmė „Juventus“ krepšininkai. Dainiaus Adomaičio auklėtiniai išvykoje 75:64 (16:19, 18:22, 19:13, 22:10) įveikė „Neptūno“ ekipą ir persvėrė serijos rezultatą savo naudai – 2:1.

Rezultatyviausiai nugalėtojų gretose rungtyniavo Vaidas Čepukaitis ir Arvydas Šikšnius pelnę po 16 taškų.

„Neptūno“ ekipoje išsiskyrė 17 taškų pelnęs Mustafa Shakuras. 10 pridėjo Valdas Vasylius.

Sąstingis. Ilgai pirmavę „Neptūno“ krepšininkai sustojo trečio kėlinio pradžioje. Svečiai laimėjo atkarpą 11:2 ir persvėrė rezultatą savo naudai (43:45).

Pabėgo. Ketvirto kėlinio pradžioje Nikita Barinovas tolimu metimu išlygino rezultatą, Rashaunas Broadusas perėmė kamuolį, Arvydas Šikšnius pataikė iš toli ir svečiai grėsmingai nutolo (58:71). Kazio Maskvyčio auklėtiniai mėgino gelbėtis, tačiau skubėjimas teigiamo rezultato neatnešė ir svečiai iškovojo pergalę.

Tvarkaraštis. Ketvirtosios mažojo finalo rungtynės sekmadienį bus žaidžiamos Utenoje. Jas nuo 16 valandos 10 minučių tiesiogiai transliuos LRT televizija.