Krasnodaro krepšininkai Eurolygoje iškovojo bronzos medalius

2016 05 15 20:21
Prie ispanų krepšio veržiasi vienas rezultatyviausių "Lkomotiv" žaidėjų Malcolmas Delaney. euroleague.net nuotraukos

Sekmadienio vakarą  Berlyne baigsis ULEB Eurolygos  finalo ketverto turnyras, kuriame paaiškės  stipriausias šio sezono Europos vyrų krepšinio klubas.

Treneris Georgios Bartzokas pasistengė, kad jo treniruojami Krasnodaro krepšininkai pirmą kartą Eurolygos istorijoje iškovotų bronzos medalius.

Bronzos medalius pirmą kartą komandos istorijoje iškovojo Krasnodaro „Lokomotiv-Kuban“ (Rusija) komanda. Graiko Georgios Bartzoko treniruojami Krasnodaro krepšininkai šį vakarą mažajame finale 85:75 (20:16, 20:26, 21:11, 24:22) nugalėjo Vitorijos „Laboral Kutxa“ (Ispanija) ekipą.

Rezultatyviausiai iš nugalėtojų žaidė po 21 tašką surinkę Ryanas Broekhoffas ir Malcolmas Delaney. Ispanijos ekipoje, kurią treniruoja Velimiras Perasovičius, labiausiai pasižymėjo Dariusas Adamsas (25 tšk.) ir Davis Bertanis (13).

Priminsime, kad pusfinalyje Ispanijos klubas po pratęsimo 77:88 (15:23, 25:18, 17:14, 15:17; 5:16) pralaimėjo Stambulo komandai „Fenerbahce“ (Turkija), o Krasnodaro krepšininkai 81:88 (12:23, 25:24, 22:21, 22:20) neatsilaikė prieš Maskvos CSKA.