Krepšinio aikštelėse

2007 06 18 0:00

ITALIJOS ČEMPIONATAS. Reguliariojo sezono nugalėtoja Rimanto Kaukėno Sienos "Montepaschi" išvykoje 86:65 (18:11, 16:25, 28:15, 24:14) sutriuškino Bolonijos "VidiVici" krepšininkus ir dabar serijos iki 3 pergalių varžybose pirmauja 2-0. Nugalėtojų ekipoje lietuvis buvo rezultatyviausias. Jis pelnė 25 taškus, po krepšiais atkovojo 3 ir perėmė 2 kamuolius, blokavo 1 varžovo metimą.

GRAIKIJOS ČEMPIONATAS. Per ketvirtąsias rungtynes dėl bronzos medalių Salonikų "Aris" klubas, kuriame žaidžia Simonas Serapinas, išvykoje po pratęsimo 88:92 (20:22, 15:19, 24:17, 18:19, 11:15) pralaimėjo Atėnų "Panionios" krepšininkams. Šie išlygino varžybų serijos iki 3 pergalių rezultatą 2-2. Lietuvis per 4 žaidimo minutes svečiams pelnė 1 tašką, atkovojo 1 kamuolį, blokavo varžovo metimą ir kartą suklydo.

ISPANIJOS ČEMPIONATAS. Pergalingai finalo iki 3 pergalių rungtynių seriją pradėjo Madrido "Real" ekipa. Ji namie 69:62 (18:21, 20:12, 8:13, 23:16) įveikė "Barceloną".