Krepšinio naujienos

2007 12 29 0:00

Čempionas tęsia pergalių seriją.

Šešioliktą pergalę iš eilės per Italijos krepšinio pirmenybes iškovojo lyderis ir čempiono titulą ginantis Rimanto Kaukėno ir Kšyštofo Lavrinovičiaus Sienos "Montepaschi" klubas, ketvirtadienį namie 109:72 (30:15, 28:17, 29:21, 22:19) sutriuškinęs Kantu "Tisettanta" ekipą su Povilu Čukinu. R.Kaukėnas per 9 minutes pelnė 6 taškus, o traumą besigydantis K.Lavrinovičius mačui nebuvo registruotas. P.Čukino sąskaitoje - 10 taškų ir 8 atkovoti kamuoliai per 26 minutes.

"Pamesa" kyla aukštyn.

Devintą pergalę Ispanijos ACB krepšinio lygos keturioliktame ture iškovojo ir į penktąją vietą pakilo Mindaugo Timinsko Valensijos "Pamesa" klubas, namie 73:67 (14:19, 16:11, 22:19, 21:18) įveikęs Mursijos "Polaris World" ekipą. Lietuvis nugalėtojams per 21 minutę pelnė 5 taškus.

Vienuoliktą pergalę iškovojo ir lyderį bei čempiono titulą ginantį Madrido "Real" klubą pasivijo Badalonos "DKV Joventut" krepšininkai, namie 97:82 nugalėję Malagos "Unicaja" komandą.

"Žalgirio" jaunimas pradėjo pergale

Kauno "Žalgirio" jaunimo komanda Latvijoje dalyvauja Europos jaunimo krepšinio lygos (EYBL) antro turo varžybose. Per pirmą turą, kuris rugsėjo mėnesį vyko Minske, jaunieji žalgiriečiai iškovojo visas 5 pergales.

Pirmieji "Žalgirio" dublerių varžovai Latvijoje buvo Kijevo "BC Kiev" bendraamžiai. Kauniečiai nugalėjo varžovus rezultatu 93:66. Rezultatyviausiai iš "Žalgirio" dublerių žaidė Adas Juškevičius, pelnęs 18 taškų. Komandos kapitonas Šarūnas Vasiliauskas surinko 16 taškų ir atliko 10 rezultatyvių perdavimų. Dvigubą dublį į savo sąskaitą įsirašė ir Vaidas Čepukaitis, surinkęs 14 taškų, atkovojęs 10 kamuolių bei blokavęs 4 varžovų metimus.