L.Kleiza padeda kalti pergales

2009 01 29 0:00

Per trečias NBA rungtynes iš eilės Linas Kleiza pelnė dviženklį taškų skaičių, o Denverio "Nuggets" iškovojo trečią pergalę iš eilės.

Trečiąją vietą tarp penkiolikos Vakarų konferencijos komandų užimanti "Nuggets" (30 pergalių/15 pralaimėjimų) antradienį išvykoje 100:85 nugalėjo Memfio "Grizzlies" (11/33) ekipą, kuriai tai buvo dešimtasis iš eilės pralaimėjimas.

Lietuvis per 27 minutes pelnė 16 taškų ir atkovojo 7 kamuolius. Rezultatyviau už jį žaidė tik 29 surinkęs Chauncey Billupsas bei 20 pridėjęs J.R.Smithas.

Ketvirtą pergalę iš eilės šventė be Žydrūno Ilgausko rungtyniavęs Klivlendo "Cavaliers" klubas (35/8), kuris savo arenoje 117:110 nugalėjo Vakarų konferencijos autsaiderę Sakramento "Kings" (10/36) ir tapo Rytų konferencijos bei absoliučiais NBA čempionato lyderiais.

Sėkmingiausias rungtynes per savo karjerą iš nugalėtojų sužaidė Maurice'as Williamsas - 43 taškai ir 11 rezultatyvių perdavimų. O "Cavaliers" lyderis LeBronas Jamesas šį sezoną pasiekė trečią trigubą dublį: 23 taškai, 15 atkovotų kamuolių ir 11 rezultatyvių perdavimų.

Absoliučios NBA čempionato lyderės poziciją prarado Vakarų konferencijoje pirmaujanti Los Andželo "Lakers" (35/9). Ji namie po dviejų pratęsimų nusileido Šarlotės "Bobcats" (19/26) ekipai -110:117 (16:23, 32:26, 22:27, 23:17, 10:10, 7:14).