L.Kleiza pagerino asmeninį atkovotų kamuolių rekordą

2008 01 28 0:00

NBA čempionate Linas Kleiza pelnė 23 taškus ir po krepšiais atkovojo 11 kamuolių, taip prisidėdamas prie Denverio "Nuggets" pergalės namie 100:85 prieš Niu Džersio "Nets" ekipą. Kartu Linas pagerino ir asmeninį atkovotų kamuolių rekordą per savo karjerą NBA.

Per 31 aikštėje praleistą minutę L.Kleiza pataikė 3 tritaškius iš 8, 4 dvitaškius iš 8, visus 6 baudų metimus, perėmė 2 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, blokavo varžovo metimą ir tris kartus suklydo.

Tai buvo antras L.Kleizos dvigubas dublis per karjerą NBA ir pirmas šiemet.

Praėjusią savaitę Linas per trejas rungtynes vidutiniškai pelnydavo po 22,3 taško ir atkovodavo po 7,8 kamuolio.

Rezultatyviausiai iš nugalėtojų žaidusio Alleno Iversono sąskaitoje - 30 taškų, 5 rezultatyvūs perdavimai ir 3 perimti kamuoliai. "Nets" ekipoje jau vienuoliktuoju trigubu dubliu šį sezoną pasižymėjo Jasonas Kiddas - 13 taškų, 11 sugriebtų kamuolių ir 10 rezultatyvių perdavimų.

Po šios pergalės "Nuggets" (26 pergalės ir 16 pralaimėjimų) žaidėjai toliau pirmauja Vakarų konferencijos Šiaurės Vakarų pogrupyje ir yra ketvirti konferencijoje.

Penkių pergalių iš eilės seriją nutraukė Žydrūno Ilgausko Klivlendo "Cavaliers" klubas. Jis namie 108:110 nusileido Fynikso "Suns" komandai. Pergalingus du taškus svečiams, kurie per šį susitikimą pataikė net 17 tritaškių metimų iš 33, Shawnas Marionas paskutinius taškus pelnė likus 1,1 sekundės iki rungtynių pabaigos.

Devynioliktą dvigubą dublį šį sezoną atlikęs vidurio puolėjas iš Lietuvos šeimininkams pelnė 21 tašką ir atkovojo 10 kamuolių. Be to, jis atliko 3 rezultatyvius perdavimus, perėmė 1 kamuolį, blokavo varžovo metimą, dusyk suklydo ir tris kartus prasižengė. Per 29 su puse minutės Ž.Ilgauskas pataikė 9 dvitaškius metimus iš 15 ir visus 3 baudų metimus.

Rezultatyviau už lietuvį "Cavaliers" ekipoje žaidė tik LeBronas Jamesas ir Larry Hughesas, jie pelnė atitinkamai 36 ir 25 taškus. Iš nugalėtojų sėkmingiausiai rungtyniavo Raja Bellas (27tšk.) ir Steve'as Nashas (26).

Praėjusio NBA sezono Rytų konferencijos čempionai "Cavaliers" krepšininkai turėdami 23 pergales ir 19 pralaimėjimų smuktelėjo į šeštąją konferencijos vietą.

Dvidešimt trečią pergalę per 41-as rungtynes iškovojo ir į ketvirtąją vietą Rytų konferencijoje pakilo Vašingtono "Wizards" klubas su Dariumi Songaila, namie 104:93 nugalėjęs Memfio "Grizzlies" ekipą. Lietuvis per ne visai 9 minutes pataikė vienintelį mestą dvitaškį.