L.Kleizai žibant "Nuggets" prigeso

2008 04 22 0:00
Nors L.Kleiza savo žaidimu buvo patenkintas, jo komanda plojimų nenusipelnė.

Pirmąsias NBA Vakarų konferencijos ketvirtfinalio rungtynes Lino Kleizos Denverio "Nuggets" klubas sekmadienį išvykoje 114:128 (22:26, 44:32, 22:39, 26:31) pralaimėjo Los Andželo "Lakers" krepšininkams.

Pirmus du rungtynių ketvirčius vyko lygi kova, tačiau trečią kėlinį šeimininkai spurtavo ir susikrovė 19 taškų persvarą. Nors žaidžiant paskutinį kėlinį "Nuggets" ekipai kelis kartus pavyko sumažinti skirtumą iki 9 taškų, šeimininkai, Vakarų konferencijos balandžio mėnesio geriausiu žaidėju pripažinto Kobe Bryanto pastangomis - jis per paskutines 8 minutes pelnė 18 taškų - išsaugojo pranašumą. Nuo atsarginių žaidėjų suolelio pakilęs lietuvis sužaidė savo geriausias atkrintamojo etapo rungtynes. Per 38 minutes L.Kleiza pelnė 23 taškus (2-6/8,3-3/5,1-2/3), po krepšiais atkovojo 4, perėmė ir rezultatyviai perdavė po vieną kamuolį. Po 30 taškų į arenos šeimininkų krepšį taikliai pasiųsdami kamuolį pelnė Allenas Iversonas ir Carmelo Anthony (12 sugriebtų kamuolių). Nugalėtojų gretose įspūdingai rungtyniavo ispanas Pau Gasolis. Jis pelnė 36 taškus, atkovojo 16 kamuolių ir atliko 8 rezultatyvius perdavimus. Ilgai ispano šešėlyje tūnojęs K.Bryantas pelnė 32 taškus. Kitas NBA lygos Vakarų konferencijos ketvirtfinalio serijos rungtynes komandos Los Andžele žais trečiadienį.

Per kitas NBA atkrintamąsias rungtynes užfiksuotos ir pirmos staigmenos. Vieni Rytų konferencijos lyderių Detroito "Pistons" krepšininkai namie nusileido Filadelfijos "76ers" ekipai 86:90. Nors rungtynėms įpusėjus Detroito krepšininkai buvo susikrovę 15 taškų pranašumą, svečiai nubaudė per anksti pergale patikėjusius šeimininkus. Trečio ketvirčio viduryje "76ers" krepšininkai laimėjo atkarpą rezultatu 10:0 ir pakeitė rungtynių eigą. Mačo pabaigoje taikliai išnaudoję baudos metimus svečiai išplėšė pergalę. Šeimininkų ekipoje rezultatyviausiai žaidė Rasheedas Wallace'as (24 tšk.), tarp svečių išsiskyrė įžaidėjas Andre Milleris (20 tšk.).

Per kitus susitikimus staigmenų nebuvo - po pergalę iškovojo porų favoritai: Orlando "Magic" įveikė Toronto "Raptors" 114:100, o Rytų konferencijos lyderiai Bostono "Celtics" nugalėjo Atlantos "Hawks" 104:81.