L.Kleizos nesustabdė niekas

2007 10 29 0:00

Įspūdingai per paskutines NBA ikisezonines rungtynes žaidė Linas Kleiza, o lietuvio Denverio "Nuggets" (5 pergalės ir 3 pralaimėjimai) klubas svečiuose 133:125 (34:30, 33:30, 42:24, 24:41) nugalėjo Portlendo "Trail Blazers" (4/3) krepšininkus.

L.Kleiza tapo rezultatyviausiu mačo žaidėju - pelnė 34 taškus, po krepšiais atkovojo 2 ir perėmė 1 kamuolį, atliko 5 rezultatyvius perdavimus, kartą suklydo bei surinko 3 pražangas. Starto penkete rungtynes pradėjęs lietuvis per beveik 38 žaidimo minutes (37:40) pataikė 2 tritaškius iš 6, 10 dvitaškių iš 15 bei 8 baudų metimus iš 9.

30 taškų į "Trail Blazers" krepšį įmetė Allenas Iversonas (10 perdavimų), 16 - Eduardo Najera.

Ketvirta nesėkme aštuonių ikisezoninių rungtynių seriją baigė Dariaus Songailos Vašingtono "Wizards" komanda, išvykoje 64:98 (15:26, 11:25, 22:26, 16:21) pralaimėjusi Toronto "Raptors" (5 pergalės ir 2 pralaimėjimai) krepšininkams.

Lietuvis įmetė 8 taškus, po krepšiais atkovojo 2 kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą ir 3 kartus suklydo. Per beveik 15 žaidimo minučių (14:49) Darius pataikė 3 dvitaškius iš 7 bei abu baudų metimus.

Šeštu pralaimėjimu septynerių ikisezoninių rungtynių seriją baigė Klivlendo "Cavaliers" ekipa su Žydrūnu Ilgausku, svečiuose 89:114 (22:32, 29:24, 22:29, 16:28) nusileidusi "Bostono "Celtics" (4 pergalės ir 3 pralaimėjimai) krepšininkams. Lietuvis pelnė 14 taškų, po krepšiais atkovojo 6 bei perėmė 1 kamuolį ir dukart suklydo. Per 31 minutę Ž.Ilgauskas pataikė 5 dvitaškius iš 10 bei 4 baudų metimus iš 5.