L.Kleizos pasirodymą sujaukė trauma

2009 03 20 0:00
D.Songailos statistikos rodikliai pastaruoju metu gerėja.

Šiaurės Amerikos nacionalinės krepšinio asociacijos NBA čempionate Lino Kleizos komanda Denverio "Nuggets" grįžo į pergalių kelią.

Trečiadienį svečiuose "Nuggets" krepšininkai (44 pergalės/25 pralaimėjimai) 111:109 (26:35, 27:24, 28:32, 30:18) nugalėjo tryliktojoje pozicijoje Vakaruose esančią Memfio "Grizzlies" (17/50) ekipą. Nugalėtojams pergalę lėmė penki Carmelo Anthony pelnyti taškai per paskutinę rungtynių minutę. Iš viso jis surinko 35 taškus.

L.Kleiza jau pirmame rungtynių kėlinuke patyrė neįprastą traumą - varžovas pirštu pataikė jam į akį. Vėliau lietuvis puolėjas aikštėje pasirodydavo tik epizodiškai. Trauma turėjo pasekmių - per 12 žaidimo minučių L.Kleiza prametė abu tritaškius ir pataikė vos 1 dvitaškį iš 4. Lietuvis iš viso pelnė 3 taškus ir atkovojo 2 kamuolius.

Iškovoję ketvirtą pergalę iš eilės, "Nuggets" krepšininkai Vakarų konferencijoje pakilo į ketvirtąją vietą.

Memfio "Grizllies" klubas 50 pralaimėjimų per sezoną patiria jau dešimtą kartą per 14 gyvavimo metų.

Vašingtono "Wizards" klubas (16/53) su Dariumi Songaila po ypač nesėkmingai sužaisto ketvirtojo kėlinio Los Andžele 108:123 (32:27, 32:29, 29:37, 15:30) nusileido "Clippers" (17/51) komandai. Lietuvis eilinį kartą rungtyniavo starto penkete ir per 28 minutes pelnė 14 taškų (2-7/14), atkovojo 6 ir perėmė net 5 kamuolius, atliko 3 rezultatyvius perdavimus.

Pastaruoju metu D.Songaila rungtyniauja pakiliai - paskutinėse trejose rungtynėse jis vidutiniškai pelno 13 taškų ir atkovoja 5,3 kamuolio. Jo sezono vidurkiai - 7,3 tšk. ir 2,8 atk. kamuolio.

Rytų konferencijos dugne esantis "Wizards" klubas absoliučioje NBA įskaitoje lenkia tik dar beviltiškiau rungtyniaujančią Sakramento "Kings" (14/54) komandą.