L. Svarytės dvigubas dublis atvedė „Aistes-LSU-Paradis“ į pergalę

2014 10 25 15:28
Lino Šilkaičio/lmkl.lt nuotrauka

Trečiąją pergalę Lietuvos moterų krepšinio lygoje (LMKL) iškovojo Kauno „Aistės-LSU-Paradis“ (3/1), kurios svečiuose rezultatu 81:59 (22:19, 22:7, 16:14, 21:19) įtikinamai nugalėjo Vilniaus „Jaunuosius talentus“ (0/3).

Pirmąjį kėlinį sėkmingiau pradėjo „Jaunieji talentai“, kurie vedami Gabijos Meškonytės įsiveržė į priekį 4:0. Taikliai krepšį atakavusios „Aisčių“ žaidėjos Laura Svarytė ir Neringa Skadaitė toli vilnietėms pabėgti neleido, bet įpusėjus kėliniui „Jaunieji talentai“ buvo priekyje – 14:9. Atkarpą 8:0 sužaidusios „Aistės“ ne tik pasivijo varžoves, bet ir išsiveržė į priekį – 17:14, o kėlinys rezultatu 22:19 laimėjo kaunietės.

Antrąjį kėlinį spurtu 9:0 pradėjo kaunietės, kurios susikrovė jau dviženklį pranašumą – 31:19. Per ketvirtį vos 7 taškus „Jauniesiems talentams“ leidusios įmesti „Aistės“, aidint antrojo kėlinio sirenai jau buvo įsiveržusios į priekį 18 taškų skirtumu – 44:26.

Trečiasis ketvirtis didesnių staigmenų nepateikė. Taikliai krepšį atakavusi L. Svarytė padėjo savo komandai dar labiau padidinti pranašumą – 59:32. Kaunietės visą kėlinį išlaikė panašų pranašumą ir po trijų kėlinių pirmavo 20 taškų – 60:40.

Paskutinės dešimt minučių jau nieko nelėmė. Dviženklį pranašumą išlaikiusios „Aistės-LSU-Paradis“ rungtynes laimėjo rezultatu 81:59.

„Jaunieji talentai“: I. Mylko 16 (6 atk. kam.), G. Meškonytė 14, I. Savickaitė 14 (5/6 dvitaškiai), A. Širšinaitytė 6 (5 rez. perd.).

„Aistės-LSU-Paradis“: L. Svarytė 22 (10/14 dvitaškiai, 2/2 baudos metimai, 14 atk. kam., 38 naud. bal.), J. Marmienė 14, G. Tamašauskaitė 12, N. Skadaitė 12 (7 rez. perd.), L. Želnytė 10.