L. Svarytės dvigubas dublis atvedė „Aistes-LSU-Paradis“ į pergalę

2015 02 28 19:50

Lietuvos moterų krepšinio lygoje (LMKL) penkioliktąją pergalę šventė Kauno „Aistės-LSU-Paradis“ (15/10), kurios namuose 81:67 (20:23, 30:14, 18:12, 13:18) pranoko Vilniaus „Jaunųjų talentų“ (5/20) ekipą.

Rungtynes sėkmingiau pradėjo „Jaunieji talentai“, kurie po Lauros Juškaitės dvitaškio įgijo dviženklį pranašumą – 12:4. Tačiau atkarpą 8:0 sužaidusios kaunietės rezultatą išlygino – 14:14, bet po pirmojo kėlinio priekyje buvo sostinės ekipa – 23:20.

Antrojo kėlinio pirmoje pusėje vyko apylygė kova, tačiau 9 taškus be atsako pelniusios „Aistės-LSU-Paradis“ išsiveržė į priekį – 34:27. Aukštesnę pavarą kaunietės įjungė ir kėlinio pabaigoje, kuomet puolime pelniusios 8 taškus be atsako įgijo jau 14 taškų pranašumą (48:34), o prieš ilgąją pertrauką buvo priekyje 50:37.

Po ilgosios pertraukos žaidimo tempą ir toliau diktavo kaunietės, o po Lauros Svarytė dvitaškio komandas skyrė jau 20 taškų – 60:40. Nors kėlinį 7 taškais baigė „Jaunieji talentai“, tačiau susikrautas pranašumas leido „Aistėms-LSU-Paradis“ ir toliau įtikinamai pirmauti – 68:49.

Paskutinis ketvirtis tebebuvo formalumas. Didžiąją dalį kėlinio komandos žaidė apylygiai, o susikrautas „Aisčių-LSU-Paradis“ pranašumas varžovėms ženkliai priartėti neleido. Visgi kėlinį 18:13 laimėjo „Jaunieji talentai“ ir kiek sušvelnino atsilikimą, tačiau finalinė sirena skelbė kauniečių pergalę 81:67.

„Aistės-LSU-Paradis“: L.Svarytė (10 atk. kam.) 28, M.Petrauskaitė (9 atk. kam.) 22, L.Želnytė 8, J.Marmienė (8 atk. kam., 5 rez. perd.) ir G.Tamašauskaitė po 7.

„Jaunieji talentai“: L.Juškaitė (12 atk. kam.) 23, A.Bobinaitė 9, E.Mauraitė 8, I.Savickaitė 7.