Labai nesėkmingas ketvirtas kėlinys neleido revanšuotis STB klubui

2016 01 20 21:00
fibaeurope.com nuotrauka

Skaudžią nesėkmę FIBA Europos taurės turnyro „Last 32“ etape patyrė Pasvalio „Pieno žvaigždžių“ (1–3) komanda. Manto Šerniaus auklėtiniai trečiadienį savo aikštėje po labai nesėkmingo ketvirtojo kėlinio 82:87 (18:14, 25:27, 28:16, 11:30) nusileido Havro STB (3–1) ekipai ir susikomplikavo padėtį S grupėje.

Sėkmingai rungtynes pradėję šeimininkai atitrūko pirmojo kėlinio viduryje, kai pataikė 3 tritaškius iš eilės ir pirmavo 17:10. Per šią atkarpą du kartus iš toli pasižymėjo Stepas Babrauskas, kartą – Žygimantas Skučas.

Antrajame ketvirtyje pasvaliečiai toliau tęsė tritaškių lietų – dukart iš toli pataikė Ž.Skučas, po kartą – S.Babrauskas ir Justas Tamulis, o po Derricko Low dvitaškio šeimininkai pirmavo 41:31.

Visgi svečiai ketvirčio pabaigoje spurtavo 10:2 ir iš 10 taškų pranašumo beliko 2 taškai.

Iššvaistę persvarą iki ilgosios pertraukos, iš karto po jos pasvaliečiai puolė susigrąžinti tai, ką prarado. Ketvirčio viduryje jie spurtavo 15:2 ir vieno tašką persvarą (49:48) pavertė 14 taškų pranašumu (64:50).

Bet tada ketvirtasis kėlinys „Pieno žvaigždėms“ tapo pražutingu. Įsibėgėję Prancūzijos klubo krepšininkai startavo galingai 17:2 ir po Willie Deane'o tritaškio, likus žaisti pusketvirtos minutės, išsiveržė į priekį 74:73.

Po Ramone'o Moore'o keturių taškų paeiliui M.Šerniaus kariauna dar sykį persvėrė rezultatą savo naudai (77:73), tačiau prasidėjus paskutinei minutei STB po dviejų sėkmingų išpuolių susigrąžino keturių taškų pranašumą ir pasvaliečiams jų pavyti nebepavyko

Prieš rungtynes paaiškėjo, kad pasvaliečiams padėti negalės susirgęs Giedrius Staniulis. Susitikimą iš šalies taip pat stebėjo ir rankos traumą besigydantis Jokūbas Gintvainis.

„Pieno žvaigždės“: Žygimantas Skučas 18, Derrickas Low 16 (8 rez. perd.), Steponas Babrauskas 13, Andrejus Agafonovas 11, Ramone'as Moore'as 10.

STB: Willie Deane'as 23, Michelas Jeanas-Baptiste'as-Adolphe'as 13 (11 atk. kam.), Henry Dugatas 10.