"Laisvė" pusfinalį pradėjo sensacingai

2008 04 04 0:00

Kauno "Laisvė" atvyko į Marijampolę ir susirinkusių žiūrovų akivaizdoje 83:66 pastatė į vietą LMKL vicečempiones "Arvi" krepšininkes. Taip netikėtai ketvirtadienį prasidėjo Lietuvos moterų krepšinio lygos pusfinalio etapas, kuriame kovojama iki dviejų pergalių.

Kaunietes į pergalę vedė Jovita Jutelytė, per 32 minutes pelniusi net 30 taškų (2-12/20, 1-6/6) ir atkovojusi 9 kamuolius. Jai puikiai talkino Jolanta Marmienė (22 tšk. ir 9 atk. kam.) ir Asta Daujadienė (18 tšk.). "Arvi" klube geriausiai sekėsi Andreai Bills - 20 taškų.

Per kitą pusfinalį daugkartinė šalies čempionė - Vilniaus TEO namie 71:43 nugalėjo Klaipėdos "Lemminkainen" ekipą. Uostamiesčio krepšininkės itin nesėkmingai žaidė per antrą ir paskutinį ketvirčius, kuriuos pralaimėjo atitinkamai 8:21 ir 9:20. "Lemminkainen" nepataikė nė vieno metimo iš toli. Tiesa, viešnios jais ir nepiktnaudžiavo - metė tik 6 kartus.

Nugalėtojoms po 17 taškų pelnė Jurgita Štreimikytė ir Sandra Valužytė. Naudingiausia LMKL žaidėja Gintarė Petronytė per šias rungtynes viršijo savo vidurkį - surinko net 27 naudingumo balus. TEO vidurio puolėja pelnė 9 taškus, atkovojo 13 kamuolių, atliko 5 rezultatyvius perdavimus, perėmė 4 kamuolius ir blokavo 3 varžovių metimus. Per trečiąjį kėlinuką nedidelę rankos traumą patyrusi TEO įžaidėja Rima Valentienė aikštelėje daugiau nepasirodė.

Iš pralaimėjusiųjų vienintelė Eglė Šikšniūtė pelnė dviženklį taškų skaičių - 11.