Lavrinovičiaus ir Kleizos akistata baigėsi "Fenerbahce Ulker" pergale

2013 10 18 8:29
Linas Kleiza (dešinėje) ginasi prieš "Budivelnyk" žaidėją Sergejų Gorbenko AFP/Scanpix nuotrauka

Kijevo "Budivelnyk" ekipa, kuriai šį sezoną atstovauja Darjušas Lavrinovičius ir Michailas Anisimovas, Eurolygos sezoną pradėjo pralaimėjimu namuose.

Ukrainos klubas ketvirtadienį savų žiūrovų akivaizdoje 84:102 (15:18, 28:23, 34:30, 7:31) turėjo pripažinti Stambulo "Fenerbahce Ulker", kurios gretose žaidžia Linas Kleiza, pranašumą.

Tris kėlinius trukusiai lygių varžovų dvikovai visišku kontrastu tapo paskutinis rungtynių ketvirtis. Net 24 taškais jį laimėję Željko Obradovičiaus auklėtiniai pasiuntė "Budivelnyk" į nokautą.

Ukrainiečių neišgelbėjo ir puikus D.Lavrinovičiaus žaidimas. Brolis per 26 minutes aikštėje praleistas minutes pelnė 21 tašką (7/10 dvitaškių, 1/1 tritaškio, 4/5 baudų), atkovojo 4 ir perėmė 1 kamuolį.

L.Kleiza per 24 min. nugalėtojų sąskaitą papildė 12 taškų (3/5 dvitaškių, 0/1 tritaškio, 6/7 baudų), taip pat atkovojo 4 kamuolius ir atliko 2 rezultatyvius perdavimus.

„Fenerbahce Ulker“: Bojanas Bogdanovičius 21, Emiras Preldžičius 14, Linas Kleiza 12.

„Budivelnyk“: Darjušas Lavrinvočius 21, Blake'as Ahearnas 16 (4/7 trit.), Janis Strielnikas 14.

Triuškinantis D.Lavrinovičiaus dėjimas:

Kiti Eurolygos ketvirtadienio susitikimų reziltatai:

Belgrado "Crvena Zvezda" - Krasnodaro "Lokomotiv" 84:87 (S.Jasaitis 12, M.Kalnietis 3 tšk.)

Stambulo „Anadolu Efes“ - Milano „Emporio Armani“ 87:67

Nantero JSF - Maskvos CSKA 59:62

Barselonos "Barcelona" - Belgrado "Partizan" 67:60

Vitorijos „Laboral Kutxa“ - Tel Avivo „Maccabi“ 84:80