Lietuvės atsitiesė ir nukovė ruses

2015 06 18 22:00
Gintarė Petronytė. FIBA Europe nuotrauka

Europos moterų krepšinio čempionate II rato varžybose Lietuvos rinktinė ketvirtadienį pasiekė įspūdingą pergalę.

F grupės turnyre Manto Šerniaus treniruojama Lietuvos komanda (1 pergalė ir 2 pralaimėjimai) 78:74 (13:22, 10:17, 24:22, 31:13) palaužė Rusiją (2 ir 1).

Trečiame kėlinyje Rusijos ekipa buvo nutolusi 18 taškų persvara (41:23). Tuomet lietuvaitės pakilo į lemiamą šturmą. Ketvirtą kėlinį laimėjsios net 31:13, jos sugebėjo išplėšti pergalę.

20 taškų nugalėtojoms pelnė Gintarė Petronytė, 19 - Kamilė Nacickaitė, po 8 - Gabrielė Gutkauskaitė, Marina Solopova ir Sandra Linkevičienė.

Rusijos ekipoje pasižymėjo po 12 taškų surinkusios Jevgenija Beliakova, Epiphanny Prince bei Irina Osipova.

Kitas rungtynes Lietuvos krepšininkės šeštadienį žais su Kroatijos rinktine (0 ir 2).