Lietuvių atstovaujamos ekipos gerbėjų nenudžiugino

2007 11 30 0:00

Septintą pralaimėjimą per šešioliktas NBA čempionato rungtynes patyrė antrąją vietą Rytų konferencijos Centriniame pogrupyje užimantis Žydrūno Ilgausko Klivlendo "Cavaliers" klubas.

Praėjusio sezono Rytų konferencijos čempionai trečiadienį svečiuose nesugebėjo pasipriešinti Centrinio pogrupio lyderiams Detroito "Pistons" (9 pergalės ir 5 pralaimėjimai) krepšininkams - nusileido 74:109 (22:23, 21:25, 16:29, 15:32). Lietuvis per 23 minutes pelnė 8 taškus (2-2/8, 1-4/4), atkovojo 3 ir perėmė 1 kamuolį, kartą prasižengė. Sėkmingiausiai Klivlendo komandoje žaidusio LeBrono Jameso sąskaitoje - 15 taškų. Jis antro kėlinio pabaigoje susižeidė kairės rankos pirštą ir daugiau neberungtyniavo. 13 taškų surinko Aleksandras Pavlovičius. Iš nugalėtojų rezultatyviausiai žaidė Richardas Hamiltonas (18 tšk.), Tayshaunas Prince'as (16) ir Antonio McDyessas (14).

Vašingtono "Wizards" komanda, kurioje žaidžia Darius Songaila, svečiuose 94:109 (23:24, 23:25, 24:30, 24:30) pralaimėjo nugalėtojų titulą ginantiems San Antonijaus "Spurs" krepšininkams. Lietuvis per 17 minučių pelnė 6 taškus (2-3/5) ir atkovojo 2

kamuolius. Vašingtono komandai 19 taškų surinko Brendanas Haywoodas, 16 - Caronas Butleris, 12 - Antawnas Jamisonas (13 atk. kam.). Iš nugalėtojų rezultatyviausiai žaidė Tony Parkeris (29 tšk. ir 11 rez. perd.), Emanuelis Ginobili (19), Timas Duncanas (16).

"Wizards" ekipa, turinti 7 pergales ir 8 pralaimėjimus, Rytų konferencijos Pietryčių pogrupyje užima antrąją vietą.

Denverio "Nuggets" klubas, kuriame rungtyniauja Linas Kleiza, atleido įžaidėją Mike'ą Wilksą. Šį sezoną 28 metų krepšininkas žaidė per 8 mačus. 178 cm ūgio įžaidėjas NBA lygoje rungtyniauja jau šeštą sezoną. Per tą laiką M.Wilksas atstovavo Atlantos "Hawks", Minesotos "Timberwolves", Hiustono "Rockets", "Spurs", "Cavaliers", Sielto "SuperSonics" ir "Nuggets" komandoms.