„Lietuvos rytas“ išplėšė pergalę per pratęsimą

2012 12 09 23:04
D.Maskoliūnas: "Ir mums atsisuko Fortūna". /Romo Jurgaičio nuotr.

Vilniaus „Lietuvos rytas“ (4-4) atsiliko 17 taškų, tačiau išplėšė pergalę per pratęsimą. Dariaus Maskoliūno treniruojama ekipa sekmadienį namie 99:97 (20:35, 25:18, 25:23, 22:16, 7:5) nugalėjo „Donetsk“ (3-5) ir šventė ketvirtąją pergalę VTB Vieningoje lygoje.

„Kažkiek ir mums atsisuko Fortūna, – po dvikovos teigė Maskoliūnas. – Vyrai antroje pusėje gerai dirbo gindamiesi ir tai padėjo susigrąžinti persvarą. Nebuvo taip, kad pataikytume bet kokius metimus. Visus taškus surinkome „darbiniais“ metimais, nebuvo atsitiktinių metimų. Manau, vyrai nusipelnė pergalės.“

„Lietuvos ryto“ komandos pergalę apkartino Nemanja Nedovičiaus trauma. Ketvirtojo kėlinio pabaigoje įžaidėjas patempė čiurną. „Gydytojai sakė, kad nieko baisaus, – po susitikimo sakė Maskoliūnas. – Žinant šiuolaikinę mediciną, manau, medikai jį greitai pastatys ant kojų.“

Vilniaus ekipa vertėsi be Renaldo Seibučio, kuriam leista pailsėti, ir menkas traumas besigydančio Dejano Ivanovo.

„Lietuvos rytas“: Mindaugas Katelynas 18, Janis Blūmas 17, Leonas Radoševičius 16, Nemanja Nedovičius 16, Eimantas Bendžius 8.

„Donetsk“: Ramelis Curry 22, Maksimas Pustozvonovas 15, D‘oras Fischeris 14 (8 atk. kam.), Vojdanas Stojanovskis 11, Darius Songaila 11.

„Puolime dar ne viskas pavyksta, – rezultato nesureikšmino Maskoliūnas. – Mūsų įžaidėjas (Nedovičius) dar per jaunas, kad tvirtai laikytų gijas savo rankose. Bet, mano akimis žiūrint, mūsų žaidimas gerėja, vyrai sunkiai dirba per treniruotes ir tikiuosi, kad tai duos rezultatų ateityje.“

„Lietuvos ryto“ ketvirtadienį laukia lemiamos Eurolygos rungtynės dėl patekimo į „Top 16“ etapą. Laimėję pastaruosius du mačus, vilniečiai į Turkiją vyks pakilios nuotaikos.