"Lietuvos rytas" pralaimėjo beviltiškai

2013 01 06 16:55
Romo Jurgaičio nuotr.

Vilniaus „Lietuvos ryto“ komandai naujieji metai prasidėjo taip pat, kaip baigėsi senieji – Dariaus Maskoliūno auklėtiniai pralaimėjo VTB Vieningosios lygos rungtynes.

Lietuvos krepšinio lygos (LKL) vicečempionai namuose 63:83 (24:26, 20:17, 12:19, 7:21) pralaimėjo Sankt Peterburgo „Spartak“ krepšininkams.

Trečiojo kėlinio pradžioje šeimininkai dar pirmavo 47:43, tačiau tuomet į žaidimą įsijungė Loukas Mavrokefalidis ir Janis Strelniekas. Kėlinio pabaigoje rusai jau pirmavo 62:56.

Ketvirtajame kėlinyje vaizdas buvo dar liūdnesnis – vilniečiai nuolat strigo varžovų gynybos gniaužtuose, o „Spartak“ kėlinio viduryje jau pirmavo 19 taškų skirtumu (76:57).

Pergalės skonį tarptautiniame turnyre vilniečiai galės pajusti sausio 12 dieną, kuomet žais išvykos rungtynes su Samaros „Krasnie Krylia“ ekipa.

„Spartak“: Zackary Wrightas 23 (7 atk. kam., 7 rez. perd.), Janis Strelniekas 16, Loukas Mavrokefalidis 15, Vladimiras Dragičevičius 12, Joshua Carteris 10.

„Lietuvos rytas“: Janis Blumas 15, Leonas Radoševičius 13, Dejanas Ivanovas 11, Mindaugas Katelynas 6.